Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
:AnDre:

ODRZUCONE Kto nie ryzukuje ten nie wygrywa .

37 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: .:[A]nDre:. 
2. Steam ID:STEAM_0:0:56789266
3. Wiek: 17
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):http://www.gametrack....&Search=Search
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Bardzo duże .
6. Znajomość AMXX (x/10) 1010 
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ponieważ znam się w porządkowaniu serwerów,nie raz byłem adminem i mam wysoki doświadczenie z mojego punktu widzenia ,potrafię odróżnić gracza odpalonego od czystego . Jestem aktywny na forum oraz serwerach tej sieci serwerów ,więc myślę,że kolejna para rączek niezbędna,jest do pracy . :) 
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/SMS: SMS 
11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36274--/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Odkąd ja jestem na forum i na serwerze, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Zgłaszasz cziterów na Steam, zawiadamiasz o łamaniu regulaminu, jesteś miły. Jestem na Tak.

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Grasz w miarę sporo. Coś tam strzelasz. Ale z tym doświadczeniem i znajomością AMX to chyba lekko pojechałeś.

 

NEUTRAL

 

Nie wydajesz mi się graczem, który byłby w stanie oceniać/pomagać innym adminom. Chociażby ze względu na brak jakichkolwiek zawiadomień o cheaterach.

Może się mylę, ale takie jest moje skromne zdanie.

 

Jako gracz spoko, jako admin jakoś Cię nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przepraszam, że się wtrącam w sprawy graczy dd2, ale znajomość amxx 10? Naprawdę?

 

 

"10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.
Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy."

 

No, to musisz rządzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

"10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy."

 

 

Przepraszam ,że się wypowiem ,ale umiem sprawnie korzystać z amxmodmenu znam całą obłsugę ftp serwera potrafię wgyrywać pluginy ustawiać cvary ,dodawać admina ? Takie to dziwne dla cb ? O.o P.S Posiadałem własny serwer to podstawy każdy opiekun zna . :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja tylko podałem zapiski związane z 10. No dobra, jeśli tak mówisz, to niech Ci będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- coś tam strzela

- nie awanturuje się

- w miarę kulturalny

- wydaje mi się, że będzie ogarnięty

Masz moje poparcie, jestem na TAK 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

A wiesz że nie można posiadać admina na 2 róznych serwerach

 

 

A wiesz,że ja nie posiadam admina na 2 serwerach ,tylko mam swój serwer .. który mam zamiar dołaczyć do KOPYTKO ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ręcisz coś. Bardzo ostro.... Daj link/IP do tego serwera?

 

Serwer w tym momecie jest zawiszony muszę zrobić opłaty serwera . ;)

Edytowane przez :AnDre:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie odpowiedziałeś na moje pytanie, kij już z tym. Dopowiem tylko, że strasznie kręcisz jak dla mnie. Plugin napisał nijaki MlodyJNTR i to można wyczytać z pliku, który wstawiłeś. Ponadto plugin ten w tym samym kodzie [identico] istnieje od 3 lat http://amxx.pl/topic/64702-plugin-vip-paintball/. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

I tak nie odpowiedziałeś na moje pytanie, kij już z tym. Dopowiem tylko, że strasznie kręcisz jak dla mnie. Plugin napisał nijaki MlodyJNTR i to można wyczytać z pliku, który wstawiłeś. Ponadto plugin ten w tym samym kodzie [identico] istnieje od 3 lat http://amxx.pl/topic...-vip-paintball/. Powodzenia.

 

 

Mówiłem,że nie pisze pluginów ...  E.D.I.T  Skala 8/10 ,bo widzę,że się kłucicie o każdy drobiazg który nie jest używany w menu admina ;) 

Edytowane przez :AnDre:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś w podaniu, że umiesz dużo więcej niż faktycznie potrafisz.

 

Dla mnie zwykłe kłamstwo, którym próbujesz nieudanie ściągnąć na siebie uwagę. Tak samo jak z tym serwerem.....

 

Nie bez powodu poprzednie podania odrzucone. Po prostu nie nadajesz się. Chodzi tu głównie o postawę i zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Po co sie czepiac ? Jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi sie w roli admina. Jestem na TAK gdyz wielu bylo smialkow a jedynie jednostki wytrwaly do konca :) Mam nadzieje ze rozumiesz funkcje admina i sprostasz temu zadaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Też myślę, że można mu dać szansę. Może trochę się polubił, ale przecież wielu teraźniejszych adminów podczas składania podania tez nie była widziana na tym stanowisku a po zaakceptowaniu okazało się , że kandydat sobie radzi.

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×