Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Byastil

(Problem) Karta Sieciowa

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim OD pewnego Czasu mam Problem z Kartą sieciową Ponieważ pytałem się szwagra i problemu tkwi w Tym Ze Komputer: sam odłącza kartę sieciową a ZA 5 sek podłącza. Wcześniej Takiego czegoś nie nie miałem. Wymieniłem kartę sieciową na nowa bo stara Spalona była i Nadal tak jest. Wie ktoś zrobić trzeba zrobić? ;)
 

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stara się spaliła to możliwe, że i coś poszło pod wejściem w którym była podłączona. Czy nowa jest podłączona pod inne wejście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej zepsute masz wejście na kartę sieciową. Sam raczej nic nie zdziałasz z tym, chyba że jesteś jakimś specem. Proponuje zanieść komputer do specjalisty od tego typu reczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@, wcześniej działało jak trzeba a raptem Pum mi to jest teraz. Tak Karta jest pod innym wejściem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję sprawdzić płytę główną, ewentualnie zasilacz ( może mieć jakieś przepięcia - ale osobiście wątpię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wymieniłem kartę sieciową na nowa bo stara Spalona była i Nadal tak jest. Wie ktoś zrobić trzeba zrobić? ;)

Wyłączać internet oraz kompa na burzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej dostane nowy komputer ( lub naprawie to wraz z szwagrem ) Temat można zamknąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×