Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Harry xD

Pokaż klate

28 replies w tym temacie

Recommended Posts

Było już pokaż swoja twarz, więc teraz czas na "pokaż klate" niech dziewczyny maja na co popatrzeć :D

Więc ja zacznę :)

hs4xme.jpg

2j0axia.jpg

• Like 1

Trochę moge być xD

Ale wiesz nie mam ostatnio gdzie ćwiczyć :(

pokaż siebie gringo :D bo nikt nie wstawia nic :/

Zainteresowanie by było gdyby to Panie miały klaty pokazywać. A tak,  za przeproszeniem co mnie interesuje Twoja klatka. Bez obrazy, powodzenia i ćwicz sobie dalej, a na pewno kiedyś doczekasz się na efekty.  

• Like 7

no wiesz tylko pań na forum aktywnych.jest ile ? 5 może 6 to dużo ci nie wstawia...

tu wstawiajmy swoje żeby tych kilka pań miało co obejrzeć xD

Poprostu dodalem jako pierwszy bo rozpocząłem temat a u mnie super jakoś nie jest, ale wstawiłem więc wstawiać panowie...

temat z twarzą bardzo popularny to i tu też można xD

O to to to mythbusters to chciałem powiedzieć, dziękować Ci, resztę (tą dużą pozostałą) zostawię dla siebie :)

WielkaPolska (czy aby na pewno taka wielka?) cóż Ty mi tutaj jakieś niemoralne propozycje składasz ? Ja nie z takich  ^.-

• Like 2

O to to to mythbusters to chciałem powiedzieć, dziękować Ci, resztę (tą dużą pozostałą) zostawię dla siebie :)

WielkaPolska (czy aby na pewno taka wielka?) cóż Ty mi tutaj jakieś niemoralne propozycje składasz ? Ja nie z takich  ^.-

nie wiem o czym Ty pomyślałeś. Mi chodziło tylko o twoją klatę pod względem sportowym (siłownia).

Jak tak się wstydzisz, to na plaży w kurtce chodzisz latem ? :D

• Like 2

@up

Nie chciałbyś, żeby ta Pani ze zdjęcia wrzuciła zdjęcia w pozycji stojącej, a nie "rozciągnięta" na leżaku. Z resztą, co ja tam wiem...

P.S.                                                                                                                                                                                           0wink.gif

Jak już zamierzasz z kogoś drwić, to drwij z klasą 45chill.gif- na dobry początek polecam zajrzeć do słownika. Odnośnik  

• Like 2

@up

Nie chciałbyś, żeby ta Pani ze zdjęcia wrzuciła zdjęcia w pozycji stojącej, a nie "rozciągnięta" na leżaku. Z resztą, co ja tam wiem...

P.S.                                                                                                                                                                                           0wink.gif

Jak już zamierzasz z kogoś drwić, to drwij z klasą 45chill.gif- na dobry początek polecam zajrzeć do słownika. Odnośnik  

Dzięki za odnośnik :)

Czy ja od razu hejtuje ... na fotce wygląda płasko i tyle ale na fotkę w pozycji stojącej czekam :3

i to tyle ode mnie :D

nie wiem o czym Ty pomyślałeś. Mi chodziło tylko o twoją klatę pod względem sportowym (siłownia).

Jak tak się wstydzisz, to na plaży w kurtce chodzisz latem ? :D

Zapomniałem o tym temacie.

Wiem o co Ci chodziło to po pierwsze :D

Po drugie w kurtce nie, tylko w golfie, żeby mnie od Polskiego morza nie zawiało ^^ czasem mama mi jeszcze szalik zakłada.

A dodatkowo powiem, że nie jebnę sobie samojebki do lustra bez koszulki bo: nie będę się spinał (( oczywiście nie muszę ) albo może troooszeczkę ale tak nie dużo :D) i nie bawię się w trochę pedalskie jak dla mnie oczywiście zabawy, gdzie jest przewaga dość zauważalna mężczyzn, bo kto wie czy któremuś się nie spodobam i nie będzie mi chciał coś oferować, na co ja za darmo zrobiłbym mu przegląd dentystyczny, po czym stwierdziłbym, iż jedynki do wyje**nia. I więcej nie będę się już wypowiadał, na temat szerzącego  się pedalstwa na świecie, bo nie chciałbym moim językiem kogoś zgorszyć.

Edited by AmputatoR

• Like 2

pobrane.jpg

STOP !

Wspominaliście coś o plaży. Takie tam z wakacji

fat-guy-speedo.jpg

Pozdrawiam :))

Edited by ForeverMore

ForeverMore, z tym, że nie wyświetla zawartości spoilera :) popraw  :)

2wow2.gifPOPRAW??
Ten, jak się teraz domaga xD

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.