Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

ODRZUCONE Zaki podanie

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Zaki, ZakI, Bekeleke, El kopytko itp. często zmieniałem, więc chyba podałem w kolejności używania :P
2. Steam ID: STEAM_0:0:77095799
3. Wiek: 21
4. Czas spędzony na Serwerze (GT): b_560x95.png

 

Plus inne nicki na których również grałem, więc 10 się uzbiera spokojnie :)

Tak czy siak z pewnością bez problemu jeszcze dziś będzie jeszcze więcej


5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem własną serwerownię, gram w cs od blisko 7 lat, teraz wróciłem po przerwie i znó staram się gdzieś na stałe "wprowadzić". Posiadałem mnóstwo adminów, 2 razy J@ no i jak wspomniałem- własną sieć. Jak rozpoznać cheatera? Myślę, że do tego trzeba dużo grać w tę grę. Posiedzieć troszkę na spect i sprawdzić jak się ma sytuacja. Ponadto jak wstawią ss-y, należałoby sprawdzić czy nie są przerabiane. Oczywiście nie będę siedział na spect jak zobaczę u kogoś aima, czy sh, bo to paranoja!

Tak czy siak - doświadczenie robi swoje :)
6. Znajomość AMXX (x/10) Nie mam pojęcia w jakiej skali.. myślę, że jeśli do adminowania na serwerze to 10/10. Żadna filozofia :)
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ponieważ CS jest moją codziennością, siedzę po nocach kiedy mało osób na nim gra, choć ostatnio po formacie mam jakieś dziwne problemy z pingiem, nadal będę siedział. Znam dobrze większość stałych graczy, udzielam się przez mikro, rozmawiam itp. Nie lubię bluzg, tępię głupotę i chamstwo. Lubię grać w cs-a i robię to bardzo często, lecz bardzo dobrze wiem jak ważna jest atmosfera na serwerze, dlatego staram się zawsze ją stworzyć. Mam doświadczenie ze swojej serwerowni, więc służę pomysłami, które już nie raz tutaj podsuwałem (choć oczywiście zostały odrzucone w 100% :P ). hmm... to chyba na tyle :) Jestem po prostu doświadczonym, dorosłym graczem, chcącym grać wśród fajnej, zgranej ekipy i kulturalnych ludzi.
8. Mikro [TAK/NIE]: tak
9. Akceptacja Regulaminu: tak
10. Reklamy/SMS: może być sms, przy takiej ilości serwerów każda zł. się liczy
11. Linki do poprzednich podań: brak

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

W tej chwili mogę otwarcie powiedzieć, że on ... musi dostać admina. Koleś naprawdę ogarnięty. Nie wiem jak się wysłowić ...

 

W innych podaniach przy niektórych sytuacjach patrzy się na to podanie i patrzy ... wie się, że jakbyś miał być wybredny, to nie powinna ta osoba dostać admina, ale patrzysz na GT tej osoby, dany koleś wbija często na serwer, to już się z konieczności pisze to TAK ... w tym przypadku ... nie potrafię po prostu odnaleźć słabego punktu ... nie mam się czego przyczepić, GT to widać, że jeżeli chce @Zaki to może i wbijać po 2h dziennie jak nie więcej ;)

 

Może przesadzam, przeżywam itd ;) ale dawno nie widziałem podania tak przekonującego od osoby krótko mówiąc ogarniętej od stóp do głów :)

 

Wielkie TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A ja jestem na NIE.

Dlaczego?

 
1.GT słabe- pojawiłeś się na serwerze po 13 grudnia i byłeś widziany tylko 6 razy ( wg banera z gt )
 
2.

10. Reklamy/SMS: może być sms, przy takiej ilości serwerów każda zł. się liczy

jeżeli wybrałeś sms to powinieneś wysłać go przed złożeniem podania oraz powiadomic @Petrus który ów kod by zatwierdził
 
3.Co prawda masz wymagane 20 potów ale w większości są one bez sensu i pisane na " siłę "
 
4. Nie masz wymaganych 10 godzin przegranych na serwerze ( wg banera gt )
 
5. Dziś upływa równe 10 dni od kiedy założyłeś konto na forum ( więc dosłownie minimum do podania )
 
6.nie dodałeś do nicku steam tagu cs-kopytko.pl
 
Reasumując podanie złożone na szybko, niechlujnie ( to że rozpisałeś się w "Argumenty" oraz "Doświadczenie w adminowaniu" nie znaczy, że podanie jest ok ) większość wymagań albo nie spełniona albo w minimalnym stopniu.
 
Dlatego jeszcze raz mówię NIE.
 
Pograj jeszcze trochę, poudzielaj się na forum ( sensownie ), graj na jednym nicku ( poprawisz w ten sposób GT ) a wtedy pomyślimy jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Patrze podanie zaki :o mowie o co chodzi nie widzialem ani razu na serwerze tyle co z forum nick kojarze  pograj troche dlużej ;) myslę że jak sprobujesz za 2-3tyg  dostaniesz moje tak ;) Narazie jestem na nie 

 

Daj sie poznać graczom adminom  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT rzeczywiście nie powala, choć na ten temat już się wypowiedziałem, lecz odniosę się do innych twoich treści.

 

jeżeli wybrałeś sms to powinieneś wysłać go przed złożeniem podania oraz powiadomic @Petrus który ów kod by zatwierdził

 

Został wysłany :)

 

3.Co prawda masz wymagane 20 potów ale w większości są one bez sensu i pisane na " siłę "

 

Chyba troszeczkę przespałeś moją aktywność na forum. Nie mam pojęcia jaka jest Twoja definicja postów "nie na siłę". Poematów ani recenzji tutaj nie będę pisał.

Dałem parę propozycji, skargę na cheatera i bardzo przyjemnie rozmawia mi się na wiele innych tematów w wielu działach. Czy admina dostanę, czy nie - i tak sobie będę tutaj pisał, więc uaktualnij dane, a potem wypowiadaj na temat mojej działalności forumowej proszę :)

Co do "bezsensowności" moich postów.. cóż.. studiowałem dziennikarstwo, pisałem już felietony do gazet... myślę, że nie jesteś osobą która powinna określać sensowność moich postów... choć każdy ma oczywiście swoje zdanie :)

 

 

5. Dziś upływa równe 10 dni od kiedy założyłeś konto na forum ( więc dosłownie minimum do podania )

 

Szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem. Rozmawia mi się tutaj na tyle miło, że nie sądziłem iż dziś mija 10 dni. Poza tym minimum to minimum, więc nie rozumiem do czego pijesz :)

 

 

6.nie dodałeś do nicku steam tagu cs-kopytko.pl

 

 

Ojć, tutaj muszę Ci przyznać rację, przy czytaniu tego wszystkiego co wymagane, pominąłem ten jeden mały niuans :)

 

Reasumując podanie złożone na szybko, niechlujnie ( to że rozpisałeś się w "Argumenty" oraz "Doświadczenie w adminowaniu" nie znaczy, że podanie jest ok ) 

 

Zaprzeczasz sam sobie.. tak tylko pragnę zauważyć. Zdanie pierwsze zaprzecza zdaniu drugiemu przez co zaburzyłeś wartość logiczną wypowiedzi, niestety :(

 

>>>>>>>>>>>>>

 

No wcale mnie madara nie znasz :D Śmiejemy się, że na Ciebie poluję, gadamy i żartujemy, a ty mnie nie znasz... Okej, jeśli tylko tak uważasz! Mnie jedynie na tyle smsów nie stać :) Nie zamierzam być natrętem i pisać tysiące podań, bo tak czy siak będę sobie tutaj grał i pisał, to tylko od Was zależy czy chcecie mojej pomocy czy nie, ja jedynie z miłą chęcią dołączyłbym do ekipy  :)

 

 

Dziękuję Serdecznie :)

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego najwyraźniej też nie doczytałeś ??? :D

* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.

 

 

Został wysłany

jeżeli wysłałeś SMS to w pkt 10 Rekalmy/SMS wpisujemy SMS a nie 

może być sms, przy takiej ilości serwerów każda zł. się liczy

. "Może być" sugeruje, że nie podjąłeś jeszcze decyzji którą z możliwości wybrać.

 

 

Chyba troszeczkę przespałeś moją aktywność na forum

 

Nic nie przespałem przyjacielu ale uważam że Twoje posty niczego wielkiego nie wnoszą. Czemu ? 

Większość Twoich postów pochodzi z tematów takich jak "Przywitaj się". Do tego mamy wypowiedzi w działach "Oceń utwór poprzednika", oraz innych tematach. Generalnie nic sensownego dlatego moja wypowiedź 

Co prawda masz wymagane 20 potów ale w większości są one bez sensu i pisane na " siłę "

 

 

 

Szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem. Rozmawia mi się tutaj na tyle miło, że nie sądziłem iż dziś mija 10 dni. Poza tym minimum to minimum, więc nie rozumiem do czego pijesz

do niczego nie "piję" poprostu mówię, że jest to minimalna ilość.

 

 

No wcale mnie madara nie znasz Śmiejemy się, że na Ciebie poluję, gadamy i żartujemy, a ty mnie nie znasz... Okej, jeśli tylko tak uważasz!

A jak ma cię kojarzyć skoro sam mówisz, że grasz na wielu nickach? 

 

Nick z Serwera: Zaki, ZakI, Bekeleke, El kopytko itp. często zmieniałem, więc chyba podałem w kolejności używania

 

Plus inne nicki na których również grałem, więc 10 się uzbiera spokojnie

 

 

Mnie jedynie na tyle smsów nie stać

przy kolejnych podaniach nie musisz koniecznie wysyłać SMS. Możesz wstawić 5 reklam. A zrobienie takich zajmuje max 30 min i nie trzeba za to płacić. 

 

 

Zapomniałbym :D

cóż.. studiowałem dziennikarstwo

 

Pragnę podkreślić słowo studiowałem.

Czas przeszły. Słowo to mówi nam, że ową czynność już zakończyłeś :)

To dziwne bo z moich informacji wynika, zdając rok w rok studia kończy się w wieku 24 lub 25 lat. W zależności czy idzie się studiować po liceum czy po technikum. A w Twoim profilu napisane jest, że masz 21 lat. 

Więc pytam jak mogłeś cokolwiek studiować?

No chyba, że przerwałeś naukę ale w takim wypadku nie możesz pouczać mnie mówiąc czy jestem osobą kompetentną do oceniania twoich postów

 

bo w takim wypadku poziom mojego wykształcenia jest wyższy od Twojego. ( jeżeli nie skończyłeś studiów ).

To wszystko co chciałem dodać. 

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amx +

wiek +

gt +\- (Widzę cię na serwerze lecz nie zawsze i  czasem bardzo krótko, ale się starasz)

 

Ogarnięty i fajnie się czyta jego posty :D

 

Masz me TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Zaki,masz gadane, tego nie da się ukryć.  

Pewnie moją wypowiedź też oblejesz jakimś krasomówstwem, ale trudno. Ja wypowiem się raz. 

Zdecyduj się na jeden nick, daj się poznać ludziom w grze, zgłaszaj na u@ (jeżeli zgłaszasz to przepraszam, nie gram na TP)  i złóż podanie za jakieś dwa tygodnie.

Teraz jednak nie masz mojego poparcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tutaj : http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9676-wz%C3%B3r-podania-o-admina-serwera-update-120114/

 

Uwaga! Przed złożeniem podania:

- Obowiązek uzupełnienia dodatkowych danych w profilu na forum (steam id, nick z gry).

 

Na NIE

Edytowane przez 00 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Zaki, widać, że jesteś osobą ogarniętą, jednakże zalecam więcej ogłady.

1. Nie wolno się wypowiadać w swoim podaniu - uwagi przyjmujemy na klatę,

2. Musisz wypełnić steam id, nick w profilu,

3. Dodaj tag na steam (jeżeli go jeszcze nie masz).

 

Dodatkowo czas gry nie powala. Systematycznie od jakiegoś czasu odwiedzasz serwer, ale po 30 min dziennie to troszkę słabo.

 

Ogarnij w/w sprawy i złóż podanie za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×