Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Azzerus

RANGA ODEBRANA Active User dla Azzerus'a

10 replies w tym temacie

Recommended Posts

To będę na TAK w sobotę lub w piątek, jak doładujesz sobie konto :)

A tak serio, to należy Ci się - wszędzie Cię pełno. Mam nadzieję, że to nie słomiany zapał. 

Edited by Nevertrust

@Azzerus przypomnę Ci, że to jest prośba a nie podanie ;) Wystarczy spełniać wymagania, a rangę dostaniesz bez problemu. Inni użytkownicy nie muszą, a nawet nie mogą się tutaj wypowiadać. Wystarczy, że wyślesz kod do @Petrus'a a ranga będzie twoja :D

• Like 1

W

Azzerus przypomnę Ci, że to jest prośba a nie podanie Wystarczy spełniać wymagania, a rangę dostaniesz bez problemu. Inni użytkownicy nie muszą, a nawet nie mogą się tutaj wypowiadać. Wystarczy, że wyślesz kod do Petrus'a a ranga będzie twoja

Wiem , wiem ale po prostu chce wiedziec co inni o tym mysla  :P

@Azzerus zbędnie nabijasz posty. Tłumacząc się tym, że chcesz poznać innych zdanie, co innych prośby nie interesują           i te tematy nie podlegają wyrażaniu swojego zdania,      a następnie odpowiadasz na każdy post, co mnie strasznie denerwuje. Pchasz się wszędzie(wręcz w gips) przy czym jedna myśl x + 1  . Takie moje zdanie, to wszystko. Nie komentuj mojego postu bo i tak już tutaj nie wejdę, chociaż pościk w przód (x+1) pewnie zwycięży.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.