Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad przeprowadziła: PotworeK.:3

 

Wywiadu udzielił: @mythbusters

 

Witaj. Na początek przedstaw nam się. Skąd jesteś, jak masz na imię, ile masz lat i czym się interesujesz.
Witam. Nazywam się Przemek, lat posiadam 18 (w czerwcu 19) i jestem sobie z takiej pięknej mieściny za górami za lasami 19km od Poznania hehe ;) Interesuje się wszystkim po trochu. Od oglądania przeróżnych filmów eroty ... przepraszam akcji, komedii horrorów itd. po sport, co nowego w świecie i w kraju (mianowicie pokazywane niesłychane przykłady jak Polak przeżył mając pierdyliard promili w alkoholu, albo jak Polakowi udaje się wyżyć zarabiając 100zł rocznie) i kończąc na ... filmach erot ... przepraszam :P Reasumując, wszystko po trochu :)

 

Więcej czasu przeznaczasz na oglądanie Tv czy bardziej Komputer i te portale informacyjne Cię wciągają?
Mhmm, i tu i tu czerpie cenne źródło informacji często, lecz po wykonaniu dokładnego algorytmu ... myślę, że jednak Tv wygrywa z Komputerem o długość nieobciętego paznokcia :)

To zapewne masz jakieś ulubione swoje programy i filmy. Polecisz mi jakiś dobry film na wieczór.

To zależy jakie lubisz filmy ;) Jeżeli o mnie chodzi, to jestem trochę zmienny i w jeden dzień mam ochotę obejrzeć jakieś fantasy (Jak np. Obie częście "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy"), a raz to jestem tak kompletnie wykończony psychicznie i fizycznie, że byle legendarny głos (który potrafi rozmiękczyć, nawet najtwardsze schorowane pośladki) Krystyny Czubówny i pokazana scena pt. "Jak zwabić ślimaka do dziury" potrafi mnie zrelaksować i dodać kopa energii na resztę dnia hehe :P
 "Jak zwabić ślimaka do dziury" przez Ciebie mam głupie myśli :D

 

 

Opowiedz nam może co ciekawego można pozwiedzać w tym Poznaniu.
Mhmm, to że mieszkam blisko Poznania, nie oznacza, że często tam bywam hehe :P Niech pomyślę ... Co mogę polecić do zwiedzenia i koniecznego odwiedzenia ... Aaa już wiem. W Poznaniu jest duża ilość naprawdę fajnych klubów, barów, centr handlowych (Polecam Franowo, tor z gokardami mają fajny hehe :P). A dla takich bardziej wyrafinowanych, no to (jak w każdym innym większym mieście w Polsce) polecam wbić na Stary Rynek ponapalać się na słynne Poznańskie Koziołki :P Poznań słynie też z dużych imprez sportowych, jak Półmaratony i Maratony Poznańskie, jest chyba nawet dosyć sławne Jezioro Malta, na którym były już przeprowadzane Mistrzostwa Europy i Świata w Kajakarstwie :) No oczywiście zapraszam też na Bułgarską na Inea Stadion, gdzie moja ulubiona drużyna, mianowicie Lech Poznań będzie walczyć z wieloma innymi wspaniałymi drużynami w Ekstraklasie o Mistrzostwo i Puchar Polski :) Trochę komunikacja miejska wnerwiająca, bo o ile Autobusy w miarę na czas przyjeżdżają, tak jak ktoś z was miałby w planach jakieś ważne spotkanie i miałby jechać tramwajem ... to spotkanie radzę zaplanować z przynajmniej 20 minutowym wyprzedzeniem hehe :P

 

Pracujesz już czy jeszcze się uczysz?
Aktualnie uczę się w Technikum Logistycznym w Bolechowie. 3 klasa, a w czerwcu zdaje egzamin zawodowy, więc niech Bozia da, abym go zdał ... a i klasę też przy okazji w pakiecie "Szczęśliwe Wakacje" włącznie :P
O wakacjach już dziecko myśli – biedny xD

 

 

A nauka jak Ci w tej szkole idzie, że aż tak się boisz egzaminu?
Ujmę to tak ... egzamin zawodowy, jak i ten przedmiot jest w dosyć specyficzny sposób uczony przez pewnego specyficznego nauczyciela (Bardzo go z tego miejsca Pozdrawiam mimo że pewnie nigdy w życiu tego wywiadu nie przeczyta :D) który ma już swoje lata na karku i zamiast uczyć nas tego, co ma zaplanowane, to tak ... Poniedziałek - Opowiada przez 3 lekcje o tym, jak przez 18 lat pracował w Farmacji. Wtorek - Przez 3 lekcje opowiada jak to w 1974 był na meczu Lecha i jak to poślizgnął się na krześle/ławce stadionowej, bo postanowił sobie na nią stanąć. Środa - 4 lekcje opowiadania o tym jak to przez 5 lat pracował w Szwecji. Czwartek - Nie mamy z nim lekcji, więc dzień iście święty!!! :P I Piątek - Zapierdol ostry z materiałem z całego tygodnia, a to wszystko w jedną lekcję :) <<< Dlatego mam mieszane uczucia, czy zdam ten egzamin hehe :P A z ocenkami, to ja dobrze "finiszuje" ;P i z 6 laczków na czysto zawsze sobie na 2, albo 3 wyjdę, więc mam sytuację pod kontrolą :P

No to prędzej na egzaminie zdacie historie tego zacnego nauczyciela, niż to co powinniście pisać. Znam ten ból niestety.. 

 

 

A plany na wakacje już jakieś masz? :D
A wyjątkowo mam :) Planuje zwiedzić z dwoma kumplami Polskę, mianowicie Parę miejscowości większych obskoczymy kumpla autkiem i od morza, po góry. Będziemy mieli na to tylko tydzień, więc tylko mały procent Polski zwiedzimy tak naprawdę ... ale myślę, że będzie ciekawie i kolorowo :P Na pewno nad morze i na pewno w góry. Pewnym punktem będzie też nasza stolica :) Wyjazd planowany na Sierpień, ponieważ w Lipcu trzeba będzie zbierać fundusze na taki wyjazd :P Cały wyjazd na spontanie szczerze mówiąc będzie realizowany ... realizowany według jednej zasady (cytując klasyka z YT) JEŻELI SPOŻYWAMY ALKOHOL, NIE PIJEMY :P Będzie ciekawie :D
Proszę jak tutaj zaskoczyłeś mnie odpowiedzią.

 

 

Gdy masz chwilkę wolnego czasu to na co go przeznaczasz?
Zazwyczaj wbijam na kompa, przeglądam sobie nasze kochane forum :) Jakieś newsy i staram się wbić na CS zobaczyć co w trawie piszczy na GG :) Ostatnimi czasy jednak niezbyt często mam okazję pograć w CS. Po za kompem, to wyjdę na dwór albo pobiegać sobie, albo pograć w nogę/ping pong, albo przejść się w tą we w tą po mieście z kumplami z napojami marki "Perła", bądź "Lech Premium" (audycja nie zawierała lokowania produktu. hehe :P), jak wcześniej wspomniałem jakiś film czasem obejrzę, albo co ciekawego w sporcie się dzieje. Tak z grubsza chyba powiedziałem nie wnikając wbrew pozorom w szczegóły :P

 

A jak u Ciebie z muzyką? Czego słuchasz?

I tu się sytuacja powtarza jak z filmami :D Mianowicie, albo jakieś nowości radiowe, albo Rap, Rock, ale gdy znowu ... zmęczony jestem, to sobie na pianinko usiądę i sobie coś tam pobrzdąkam :P Nie koniecznie muzę klasyczną, bo też sobie grywam i rozrywkową ... ale mnie akurat takie granie na pianinku bardzo relaksuje, potrafi wyciszyć itd :) W tym miejscu też chciałem szczerze przeprosić zwolenników muzyki electro/dubstep itp. Otóż napisałem jakiś czas temu, że to "dźwięki remontu kibla" ... przekonałem się i do tego typu muzyki, co prawda nie żebym jakoś to maniakalnie słuchał, ale raz na kilka dni takie pół godzinki się fajnie takiego typu muzyczkę słucha :) Jest naprawdę spoko :)

 

Na pianinie nauczyłeś się sam grać, czy raczej do szkoły muzycznej chodziłeś?
Chodziłem na lekcje gry od małego kakaluda (od 4 roku życia) i tak sobie na lekcje chodziłem na początku w Poznaniu, a potem już u mnie w mieście i od 2 lat nie chodzę na lekcje, bo jak to mój nauczyciel stwierdził "Choćbym nie wiem jak chciał mocno, to nie nauczę Ciebie już nic więcej" :P Więc podstawy umiem hehe :P Sam się teraz uczę gry jakiś nowych utworków i traktuje to jako moje takie hobby, bo może kiedyś, kiedyś... mogą mi się przydać takie umiejętności w życiu hehe ;)
Noo rynek stoi otworem dla młodych talentów. 

 

 

Masz jakieś nałogi?
Nie mam ;) Do papierosów jakoś nigdy mnie nie ciągnęło (no może po za czasami młodości, kiedy się robiło skręty z herbaty miętowej i kartki z zeszytu by sprawdzić jak to jest ahahha :D) a wypić to tak okazjonalnie, głównie na jakiś imprezach :P Samemu przed kompem sobie tam z jedno, albo 2 otworzę czasem i ot ... cały mój nałóg :P

 

A jak u Ciebie w domu jest? Masz rodzeństwo?
Mam brata starszego o 9 latek. Relacje mamy dobre ostatnimi czasy :P Dziwny trochę z niego człowiek :D ale znam gorsze przypadki, więc że tak powiem ... Cieszę się tym, co mam :P

 

No to teraz powiedz mi, jak tam u Ciebie z miłością? Masz kogoś?
Nie mam :) Nawet nie rozmyślam o tym szczególnie ;) Przyjdzie czas, to będę miał kogoś :D (mam taką w każdym bądź razie nadzieje hehe :P)

A jak powinna wyglądać Twoja idealna miłość? :)
Mhmm, wbrew pozorom troszkę trudne pytanie :) Idealna miłość musi mieć bajeczną zawartość okrytą pięknym opakowaniem, gdzie opakowaniem w mojej myśli jest wygląd, a zawartością jest charakter danej Pary i zainteresowania podobne. Chciałbym się z nią fajnie dogadywać, by miała pewny dystans do siebie, ponieważ troszkę lubię żartować :P i nie chciałbym mieć jakiś sytuacji, gdzie coś, co bym powiedział, odebrane to by było dwuznacznie ;) Miła, troskliwa, czuła ;) Tak naprawdę na tą chwilę trudno swój ideał sobie wymarzyć, bo jeszcze takiego ideału nie spotkałem i tak naprawdę nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć :) Mogę się kierować domysłami jak "powinno" wyglądać życie z idealną drugą połówką, ale raczej na pewno ten ideał może się diametralnie zmienić pod pewnymi względami, gdy poznam swój ideał w swoim czasie ;)
To takie mądre, co napisałeś! :)

 

Przejdźmy do Kanterka. Od jak dawna strzelasz juz w tą grę?
Mhmm od jakiś 6-7 lat :) Na początku Non Steam oczywiście :P lecz od ponad 2 lat jestem dumnym posiadaczem Steam'a :P

 

Jak wspominasz swoje początki? Byłeś tak zwanym botem, czy raczej od razu załapałeś o co chodzi w tej grze i sprzedawałeś każdemu Head Shoty?
Hehe, byłem, jestem i będę botem :D tylko czasem farta mam i to wszystko :D Z początku trochę mnie CS denerwował, bo gdy się miało staty 1:20, to gra się dosyć szybko mi nudziła :D Jednak z czasem coś tam ogarniałem, a teraz to nawet jestem dumny, że nawet dobrze mi się gra z broni, która przez tyle lat była moją piętą Achillesową, mianowicie AWP :D
Praktyka czyni mistrza :) Też nie nawidziłam tej broni nigdy, a teraz czasem mam swoje mocne dni. 

 

Skąd taki pomysł na nick?
To nazwa programu na Discovery Channel (science też :D). Puszczają go od wielu lat (ponad 10 będzie) i w skrócie mówiąc prowadzący program obalają mity z filmów/seriali. Na przykładzie, każdy chyba kojarzy legendarnego MacGyver'a ;) gdzie z byle worków na śmieci, silnika po betoniarce i bel bambusowych zrobił mały samolot, którym wyleciał z dżungli :) Prowadzący program idealnie odzwierciedlają wszystko i sprawdzają czy (w tym przypadku) samolot mógł wznieść się na chociaż niewielką odległość i jeżeli faktycznie mógł się wznieść, mogli ogłosić, że Mit został Potwierdzony :) Jeszcze raz naprawdę polecam, abyście sobie parę odcinków obejrzeć w wolnym czasie :P Co prawda u niektórych chęć obejrzenia programu popularno-naukowego przyprawiać będzie o mdłości, ale zapewniam ... od tego się nie zginie :)
Też polecam. Rany jeszcze kilka lat temu nałogowo to oglądałam. <3

 

Opowiedz mi bo jeszcze nie pytałam jak znalazłeś się na naszym forum? Ktoś Ci je polecił czy na kacu i przez przypadek (tak jak @czerwony_tulipan) tutaj trafiłeś?
Hehe :D Na przełomie jakoś sierpień/wrzesień szukałem nowej serwerowni, a @trzeci grał już na only DD2 od tam powiedzmy paru tygodni i mi czasem wspominał, że jak chce, to żebym sobie zagrał czasem ;) To sobie wbijałem na pare rundek na only DD2 i tak sobie pomyślałem, że sobie w końcu wbije na forum i tak popatrzę, czy to aby nie kolejna serwerownia, w której 90% wpływów mają rozpuszczone dzieci o średniej wieku 9 ... które to miliony wysyłają w SMS na jakieś Vipy Sripy, a H@ gdy tylko pojawiała się skarga na takiego dzieciaka, uspokajał sytuację (niestety grywałem wcześniej na takiej serwerowni ...) lecz po krótszym rozpoznaniu sytuacji przekonałem się, że krótko mówiąc Full Profeska :P Naprawdę dobrze się tutaj czuje na forum. Pamiętam, tylko, że jak zakładałem konto na forum, to z 5 minut szukałem gdzie na forum do cholery jest Przywitalnia hehe :D Teraz dla każdego stałego bywalca dla forum rzecz nie odnalezienia przywitalni jest absolutnie niedorzeczna :P lecz mimo wszystko, może ten dział delikatnie kolorkiem wyróżnić chociaż? ;) Bo nie tylko ja takowe problemy miałem hehe :P
Z taką prośbą do H@ :D my tu nie mamy nic do gadania :3

 

No właśnie rejestracja na forum pod koniec  września i już 3 msc później złożone podanie o admina.  Co Cię skłoniło do złożenia podania akurat na GG a nie na DD2?
Ponieważ nie miałem styczności, z byciem adminem na serwerze w którym ludzie używają WH, Aim itd. Wcześniej miałem adminów na serwerach typu Deathrun itd. ponieważ wiele godzin, dni, miesięcy spędzałem na tego typu serwerach, bo dobrze ogarniałem sztukę BH ;) Czyli w skrócie mówiąc, chciałem wspomóc serwerownie, lecz nie chciałem pisać podania na DD2, ponieważ trochę się jednak bałem skali adminowania, tzn. Nie wiedziałem, czy wykryje z ponad 20 osób danego cheat'a itp (takiego typu obawy). Wiem, że jest u@, ale jednak chciałem nabrać pewności siebie na serwerze GunGame, który też mi się bardzo podoba, ponieważ wbrew pozorom tam ewentualne braki w umiejętności strzelania, można łatwo nadrobić sprytem (czyli umiejętnym zabiciem kogoś z kosy :D). Na DD2 jeszcze przyjdzie czas ;) jednak, może brzmieć to śmiesznie, lecz nadal się uczę, chce się uczyć tego "zawodu" ;) Ambitny jestem i stawiam sobie coraz to wyżej poprzeczkę ;)

 

A jak Ci się współpracuje z @trzeci i @papudru?
Ostatnio na @papudru nie mogę natrafić ;) A z @trzecim to spoko ;) Mój znajomek to się jakoś zawsze dogadamy ;) Czasem gram z nim na COD'a i uwielbiałem to uczucie, gdy na parę rund karałem jego Wolnego Strzelca moją skromną 15-lvlową Ninją hehe :D

 

Na forum przesiadujesz dość często, chciałbyś coś na nim zmienić? :)
Po za tą przywitalnią? :P Czasem zerkam sobie na inne fora i patrzę co by się nadawało na nasze forum ;) Ewentualne propozycje zmian, albo dodania czegoś przedstawiam na forum, więc na tą chwilę do głowy mi nic nie przychodzi zbytnio ;) Zrobiłbym coś z tymi Opiekunami serwerów ;) Może nawet dodać rangę coś w stylu Zastępca H@/Junior Admin. Coś w stylu tych rang bym patrzył ewentualnie ;)
Rozumiem.

 

Uważasz, ze jest ktoś na forum z ranga na która nie zasługuje?
Mhmm, dziwnie się ogląda dwóch zielonych na forum :D Tak pół żartem pół serio :P A tak na serio, to tak patrzę na forum i raczej nie widzę takowej osóbki, która by nie zasługiwała na pełnione przez siebie stanowisko :)

 

Kto Twoim zdaniem najlepiej wywiązuje się z swoich obowiązków?
Oczywiście Ty jako kochana Pani Redaktor :* Każdy ma prawo do jakieś przerwy dłuższej, ale jak już wbija, to niech robi to co ma robić najlepiej jak potrafi (gdzie Ty mi wchodzisz podczas wywiadu na CS? hehe :D) i te słowa się też Ciebie tyczą ;) Zaczynając od wierzchołka góry, Petrus jak dla mnie jest najlepszym H@ z jakim miałem do tej pory przyjemność współpracować ;)UBS szybko UB dają i są bardzo pomocni przy też zgłaszaniu cheater'ów by wbić i zbanować, bo ostatnimi czasy grałem rano i często mogłem na ForeverMore polegać ;) No Moderatorzy to niezbyt mają roboty na tym forum hehe :D Bo jest spokojnie w miarę, ale też znakomicie się wywiązują ;) Mało skarg na Adminów serwerów tylko pokazuje, że się wszyscy ładnie wywiązują :) I pomijając fakt, że przewidziałaś to, że w odpowiedzi na to pytanie napiszę Ci tu wypracowanie, to w między czasie polazłaś na rundkę w CS :D jeszcze raz napiszę, że znakomicie Ty sama się też wywiązujesz z tego obowiązku i oby tak dalej bo tak prowadzone wywiady to istna przyjemność :)
No otóż to;D darmowego fraga mają :D 

 

Jak wyobrażasz sobie nasza siec za 2-3 lata?
Mhmm, niepokoi mnie fakt, że coraz więcej dzieci, jak i cheater'ów, jak i coraz trudniejsze do zbanowania cheaty są, więc wyczuwam, że z czasem zmniejszy się ilość graczy, a zwiększy się ilość cheater'ów :( Takie moje domysły, ale tak patrząc czasowo wstecz, to faktycznie każdy chyba przyzna racje, że z każdym rokiem rośnie liczba cheater'ów. Jeżeli będą eliminowani szybko, a serwery będą odświeżane poprzez np. Nowe RoundSoundy, czy też pluginy, to można być spokojny o nasze kochane Kopytko ;)
Mam nadzieję że tak nie będzie!

 

No to powoli będziemy kończyć ten wywiadzik ileż można z Tb pisać :D

Pora na zagadki co TY na to?;d
Dawaj :P Może jedną chociaż zgadnę :D

 

Najpierw jest twardy i suchy, ale jak sie go włoży i wyciągnie to staje się miękki i mokry... Co to jest?
Hahaha, kompletnie nie mam pojęcia :D Ale żeby nie było, to powiem, że ... pomidor :D
Rogalik w mleku.

 

Dlaczego Chuck Norris jak wyskoczył z samolotu nie spadł na ziemie?
czekaj czekaj ... to akurat znałem z jakiegoś mema czy coś ... coś tam z powietrzem było, się powietrza złapał?
To Ci sie udało! :D
Fuck Yea! :P

 

Czym się różni student od kury?
Nie wiem :P
Kura znosi jajka, a student zniesie wszystko.
Ajj :P Wiedziałem, że coś z jajkami wyjdzie :D

 

Jaka jest różnica pomiędzy traktorem a krową?
Mhmm, nie wiem też :P beznadziejny w te klocki jestem ;)
Jak traktor nawali to stoi, a jak krowa nawali to idzie dalej.
Mhmm, logiczne :P

 

Ostatnia juz na dzisiaj zagadka. Co to jest "nic"?
Coś z alkoholem to było związane ... ale sobie nie przypomnę :D
Myśl, myśl:D
Mhmm ... ile mam czasu? :D
A ile chcesz?;d
Zaraz obiad muszę lecieć robić sobie :D więc no ... nie chce zerkać na internety żeby nie było, więc no nie przypomnę sobie :P
Pół litra na dwóch :) byłeś blisko:D
Aaaaa ... Fuck :P

 

Ostatnia część to zawsze ta najmilsza:) Kogo pozdrawiamy? :D
Ciebie :) Całe Kopytko zaczynając od Petrusa, Moderatorów i UBS, Administratorów, kończąc na użytkowników forum i graczy na serwach :P I mojego kochanego Pana od przedmiotu zawodowego haha :P

Haha, Lizidupa jesteś wiesz :P  Też pozdrawiam i dziękuję. A tak na marginesie co gotujesz dobrego? Bo może Kopytko się wprosi na obiadek! :D
Hehe :P Spaghetti Napoli huehue ;) Dla pierwszych 3 osób będzie porcyjka :D
REZERWUJE SOBIE! Dobra dziękuję Ci za wywiadzik. Mam nadzieję, że nikt go sobie na początku nie odpuści bo warty przeczytania jest:)  Miłego pichcenia i smacznego. Pa pa :D
Wysłać Ci listem poleconym talerz z makaronem, czy może wolisz przesyłkę kurierską? hehe :D Dziękuje bardzo :)papa

Edytowane przez PotworeK.:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 12

"SOLNY MAŁO OGÓREK " coś skromnie , niezbyt się otworzyłeś hehe :) good job! leci +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK @@PotworeK.:3,to mi wygląda na  streszczenie. A teraz dawaj na klatę pełną wersję.  Najwyżej jutro urlop wezmę, żeby doczytać całość. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

"Ogórek Kiszony" W szkole nawet tyle nie czytam xd

Trochę się o tobie dowiedziałem ;)

Wywiad napisany na poziomie.

Ideolo @PotworeK.:3 @mythbusters

Spisaliście się <bugi_bugi>  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przeczytałem całe i nasuwa mi się pytanie, mianowicie ile trwał ten krótki, obcięty wywiadzik? :D

@mythbusters jak tylko zobaczyłem Twój nick, od razu wiedziałem o co chodzi, ten program jest najlepszy :) A co Ci mogę poradzić, to na przyszłość staraj się bardziej rozbudowywać zdania, bo to co tutaj zademonstrowałeś w żadnym wypadku nie gwarantuje zdania matury :D :D :D

 

Wywiad bardzo dobry, wymagał poświęcania czasu, ale dobrze, że Mędrzec Postowy w tym dziale przechodzi do historii, bo trzeba by brać wolne tak jak mówił @Nevertrust :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie miałem okazji w ciągu dnia na przeczytanie całego wywiadu. Czasu wystarczyło mi tylko na szybkie zerknięcie do tematu, a już po samym tytule wiedziałem, że trzeba będzie poświęcić dłuższą chwilkę na przeczytanie całości ;D

 

extra_eusa_clap.gif i tyle w temacie. 

 

 

 

P.S.
I żeby nie było, że nie przeczytałem - "Ogórek Małosolny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogórek Małosolny chce obiad :D

Widzę że oglądamy te same filmy eroty.... xD Twój ulubiony gatunek? :D

Spoko wywiadzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ogórek Małosolny" mam pytanie do Pani Redaktor. Wywiad przeprowadzasz na ts czy na steam?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały, spodziewałem się więcej, po Tobie. Wywiadzik bardzo dobry, leci + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ogórek Małosolny" mam pytanie do Pani Redaktor. Wywiad przeprowadzasz na ts czy na steam?? 

Na steam:) forma pisemna bardziej mi odpowiada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ahhh to bujne życie "bohatera" ;)! Filmy erotyczne takie śmieszne hehehe... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko sorki ze po raz drugi pisze :P ale nie moge edytowac :D czy tylko przeprowadzasz na steam bo mam kilka osob z ktorymi mozesz zrobic wywadzik :D

Edytowane przez `sQn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko sorki ze po raz drugi pisze :P ale nie moge edytowac :D czy tylko przeprowadzasz na steam bo mam kilka osob z ktorymi mozesz zrobic wywadzik :D

 

A nawet i 10 albo 20 razy możesz pisać:D

Edytować można do 30 min posta:P 

 

A i no nie koniecznie na steam a kogo tam masz do wywiadziku pisz PW! :3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie strasznie te twoje komentarze po wypowiedziach myt...

To takie zbędne i nieprofesjonalne. :)

 "Jak zwabić ślimaka do dziury" przez Ciebie mam głupie myśli :D

O wakacjach już dziecko myśli – biedny xD

To takie mądre, co napisałeś! :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×