Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko :)

 

Mam pewną propozycje co do serwera :) Są podstawowe dźwięki na serwerze typu kroki strzały itd. Lecz jednak można dodać okrzyk "Head Shot" po zabiciu w głowę :) Jest to dość fajny i zabawny plugin :) Można się przy tym troszkę i pośmiać w śmieszniej sytuacji na HeadShota i nawet zmotywować :D Do trafienia kolejnej :). Plugin ten nie musi być dodany ! To tylko moja propozycja i rozumiem brak konieczności jeżeli serwer ma dużo pluginów to rozumiem ze po tym może zamulać :) Jest to plugin bardziej rozrywkowy :) Czekam na opinie i pozdrawiam !!! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to zbędne, gdyż przykładowo ja większą uwagę zwracam na grę a nie na dodatki.


Sadze także że na serwerze DM+BF2 będzie to również utrudnienie w grze dlatego że takowy plugin będzie zagłuszał kroki zbliżającego się przeciwnika.


Tyle z mojej strony.  yo 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

nic by nie było słychać tylko ciągłe "heashot", można by dodać nwm.. "killingspree" jak ktoś zabije 4-5 osób bez umierania...ale większa ilośc może być męcząca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram @Zaki powyżej. Wolałbym już coś takiego (Hoooly Shit <<< to mi się nigdy nie znudzi hehe :P

 

Ale raczej zbędne to, bo to jeden wielki chaos by był. Takie coś jak już można na GG wgrać, bo mniej osób na serwie i aż tak by to nie zagłuszało gry ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie propozycje zbędne.

Bf2+dm to serwer gdzie można se pograć, poćwiczyć, odstresować się itp.

A nie że za każdy Head będzie mi się darł do ucha.

Np. mapa wiocha jak nie raz wejdę na respia tt/ct zabije nawet z 10 głów, dla mnie to bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

              Fajniej by było (może to źle powiedziane), po zabiciu przez granat ciało ofiary rozrywa się na strzępy, członki etc., a nie odlatuje w bok, górę etc., aha ciekawe co na to FPS - y ?

Edytowane przez detonator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Według mnie jest to zbędne, gdyż przykładowo ja większą uwagę zwracam na grę a nie na dodatki. Sadze także że na serwerze DM+BF2 będzie to również utrudnienie w grze dlatego że takowy plugin będzie zagłuszał kroki zbliżającego się przeciwnika. Tyle z mojej strony.   

i wszystko w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci jest to nawet przemyślany pomysł.. Również mi osobiście takie coś by się przydało :) Jednak wszystko pozostawimy w rękach władzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cs_wiocha jest bardzo dobrą mapą jeżeli ktoś chce wykonać questa np na profesionaliste z danej broni. Wiem co mówię bo sam domagam się tej mapy w sytuacji kiedy jestem ustawiony już tylko na te ostatnie zabicia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×