Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Kopytkowy News ~ 23 ~

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nvabeo.jpg

 

Witam wszystkich serdecznie w Nowym, 2016 roku! Mam przyjemność zaprezentować Wam kolejne wydanie Kopytkowej gazetki zawierającej wiadomości o Naszej społeczności i nie tylko!

Zapraszam do lektury :)

 

5x7prq.jpg

 

Tradycyjnie zacznę od opisania bieżących spraw oraz wydarzeń dotyczących forum i serwerów. Jakiś czas temu rozpoczął sie długo przez Was oczekiwany konkurs pt. "Szczęśliwy Numerek". Zdobywajcie losy w banalny sposób i zdobywajcie nagrody! Przeczytajcie koniecznie klikając w ten link. Powstał też temat, dzięki któremu możecie sprawdzić jakie korzyści daje VIP na serwerach - wystarczy tylko przegrać kilka godzin i już można cieszyć sie ekstra dodatkami

027.gif

 

Dziś zakończył się konkurs choinkowy, w którym każdy otrzymał upominek za pochwalenie się swoim drzewkiem bądź ozdobami świątecznymi w domu. Zdjęcia możecie obejrzeć tutaj.

 

v4z5l2.jpg

 


Do grona adminów serwerów dołączył ponownie @Nevertrust - będziesz miał mi pewnie to za złe, że pisze o Tobie na początku ale bardzo sie cieszymy, że sie 'nawróciłeś' ;) Nasze szeregi zasilili @gula111, , , @AWP.exe, @Przemek_1991 oraz @ZOZOL MasteR Of AwP.


Opiekun serwera CS:GO - @Mefix - został zdegradowany za lekceważenie obowiązków związanych z posiadanym stanowiskiem. Z tej samej posady zrezygnował opiekun DD2 @Jaason z bliżej nieznanych nam powodów. Od grupy UB Support odszedł @M1sz3L ze względu na problemy osobiste.

 

f4iw5j.jpg

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia na serwer dodano mape de_dust2_snow. Dodano również zegar pod radarem wyświetlający bieżący czas.

Odrzucono propozycje przenikania graczy przez całą runde ze względu na to, że nie pasowałoby to do 'Naszego stylu' serwera. Ponadto warto zaznaczyć, że zdania graczy były podzielone.

 

1zfnzwj.jpg

Padła propozycja stworzenia możliwości kupna klasy imiennej posiadającej wybrane umiejętności przez kupującego typu podwójny skok, no-recoil czy rakiety - została jednak odrzucona, lecz nie wykluczamy że w przyszłości ją wprowadzimy.

 

2z5536w.jpg

Został wprowadzony nowy system rang na serwerze - dodano nowe stopnie wojskowe, więc nie pozostaje Wam nic tylko zabijać 2pistolety.gifZmieniono licznik fragów i od teraz widzimy również ile osób zabiliśmy HS-em.

Dodano nową mape mini_dust2 oraz de_kabul - on jednak został wycofany ponieważ były z nim same problemy. Na czas Świąt wgrano czapki mikołaja po wpisaniu komendy na chat.

 

Odrzucono propozycje dodania de_mirage; cs_arabstreets. Trwa dyskusja na temat automatycznego wyrzucania z spectate. Macie swoją opinie? Skomentujcie!

 

2gy35t4.jpg

Gracze zaproponowali dodanie mapy de_train - Petrus przychylił się do tej prośby i ją wgrał. Zmniejszono ilość botów na serwerze w celu zwiększenia przyjemności z gry jak na ten mod serwera przystało. Macie ważne propozycje dotyczące serwera? Zaproponujcie je, jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły! Znacie osoby nadające sie na admina? a może sam/a sie nadajesz? Nie zwlekajcie, potrzebujemy Was!

 

xgb4n4.jpg

 

2rwvx9e.jpg

 

 

5oegk.jpg

 

Jedzie ksiądz przez małą mieścinę, na głównym skrzyżowaniu, tuż przed drzwiami komendy policji leży rozjechany pies. Ksiądz zdegustowany brakiem reakcji zatrzymuje auto, wchodzi na komendę i mówi:
- Panowie chciałem zwrócić uwagę, że przed waszymi drzwiami leży rozjechany pies i zero reakcji z waszej strony!
Na to gliniarz głupio się zaśmiał i mówi:
- Ja myślałem, że to wy jesteście od pogrzebów.
Ksiądz na to też z ironicznym uśmiechem:
- Przyszedłem zawiadomić najbliższą rodzinę...

 

**********************************

 

On i ona żyją ze sobą na kocią łapę. Po kolacji on zmywa naczynia. po
chwili odwraca się do niej, patrzy głęboko w oczy i pyta:
- Wyjdziesz za mnie?
Ona ze łzami szczęścia w oczach:
- Tak!
On:
- Ze śmieciami....

 

**********************************

 

- Jechał pan z prędkością 130 km/h. Nie przyszło panu do głowy, że może się pan zderzyć z innym samochodem?!
- Taa... Na chodniku?!

 

**********************************

 

- Tato, kup mi wypasioną komórkę!
- A gdzie magiczne słowo?
- Natalia.
- Natalia?
- To imię twojej kochanki.
- Pewnie potrzebujesz do tego etui?

 

**********************************

 

- Zabrałem ostatnio mojego syna na biwak do lasu. Siedzimy przy ognisku, pieczemy kiełbaski, rozmawiamy.
- Tato, muszę się wysrać.
- Nie krępuj się! To jest wspaniałe na takich wypadach. Idziesz srać gdzie chcesz i nikt nie wyciąga żadnych konsekwencji.
Wraca po chwili:
- I co? Gdzie to zrobiłeś?
- W samochodzie...

 

 

~~~~~~ Dołącz do Naszej grupy na facebooku i platformie Steam już dziś! ~~~~~~

2qtz4fr.jpg 118gk0n.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 9

 

Do grona adminów serwerów dołączył ponownie Nevertrust

 - łobuz, masz bana na  5 minut  ;)

Cieszę się, że mino obowiązków jakie masz znalazłeś czas na napisanie NEWSÓW - szacun. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×