Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jesusek

Propozycja konkursu

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje konkurs na serwer BF2 + DM!

 

Jaki?:

 

 

Konkurs TOP 15

 

Top 15 , będzie zresetowane o wymierzonym czasie. Administrator podejmie konkurs. Jeżeli on będzie przydatny :)

 

1-5 miejsca dostaną nagrody, które wymierzy wybrana osoba :)

 

1- miejsce nagroda.. itd!

 

 

Kto za?

 

Pisać!

W kom! XD

 

 

Kontakt:52503144

Skype:Kamilus0102

ts3:Nie siedze

Edytowane przez Jesusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Administrator podejmie konkurs. Jeżeli on będzie przydatny

to sformułowanie mnie szczególnie urzekło   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Uważam, że konkurs jest niesprawiedliwy. Topka nie zależy od czasu spędzonego na serwerze, ale głównie od dobrej celności i wysokiej liczby zabójstw przeciwników w stosunku do swoich śmierci. Wniosek jest z tego taki, że tylko mocni gracze o wysokich umiejętnościach są w stanie wejść do Topki i zawalczyć o nagrody natomiast słabsi i mniej ogarnięci są z automatu kopani w dupę i marne mają szanse by w ogóle coś wygrać, a w końcu każdy chce walczyć i przede wszystkim mieć równe szanse z innymi, co jest kluczowym aspektem w przypadku konkursów. Wystarczy, że kilku mocnych się zbierze z DD2, COD, TP, dojdą do tego stali dobrzy gracze DM+BF2 i masz już pozamiatane. Z resztą nie musi nikt grać, jestem Ci w stanie w tej chwili wymienić wszystkie 15 osób, które na 99% znajdą się w Topce, więc jak chcesz to możesz już dla Nich szykować prezenty. Mam Ci na PW podesłać listę?

Ewentualnie co mi przychodzi do głowy to konkurs na jak największą ilość fragów w danym miesiącu. 1 miejsce dostanie główną nagrodę, a od 2 do 5 jakieś nagrody pocieszenia typu VIP czy coś w tym stylu. To nie jest moja propozycja na konkurs, to tylko przykład, i uważam, że znacznie lepszy, bo każdy może być 1, ale będzie nim tylko ten, któremu będzie się chciało. I nie zasłaniać mi się tu No-Lifami. No-life czy nie, nie ważne, ważne że każdy ma takie same szanse, albo przynajmniej bardzo zbliżone, bo wiadomo. Jednemu będzie łatwiej przychodzić zabijanie, a drugiemu nie, no ale jedyną jaką umiejętność trzeba posiadać to w miare ogarniać jak się strzela, co chyba nie należy do najtrudniejszych i każdy to potrafi, a w przypadku takiego konkursu jest z kim się ścigać o fragi i motywuje to, a w przypadku Twojej propozycji to ze 60% graczy sobie zwyczajnie odpuści bo jakie mają szanse jak wparuje na serwer jakiś Cycu, Black czy Dammianatko i inni tego pokroju i wszystkich będą miażdżyć. ;] Co więcej, Ten trzeci na DD2 jest chyba ze 3x w Top15 na różnych nickach, więc... Widzisz jak jest. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wisz co to co napisałeś zbytnio nie ma sensu. Nie wiem z której choinki się urwałeś.

Mi jest obojętne czy zrobicie konkurs czy nie, bo w top i tak zaraz będę :P.

To zależy czy zasponsorujesz ten konkurs , b wątpię , ze @Petrus wyłoży hajs na ten beznadziejny konkurs.

Mi nie odpowiada ten konkurs. 

Z góry mówiąc jestem na nie.

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość napisał ten temat 28 kwietnia a wy to teraz odświeżacie bez sensu jak ten kto to napisał chyba wgl więcej nie był na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ten gość napisał ten temat 28 kwietnia a wy to teraz odświeżacie bez sensu jak ten kto to napisał chyba wgl więcej nie był na forum.

bo moderator nie zamknął tematu, dlatego ktoś go odświeżył.

 

/temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Autor tematu zbanowany na serwerach: cs-kopytko.pl/index.php?/topic/46859-prośba-o-ub-dm-i-bf2/

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×