Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Małpa

Psychol !!! - Wywiad

8 replies w tym temacie

Recommended Posts

Wywiad z Psychol !!!

 

Witaj Psychol !!! Na początek przedstaw się nam i opowiedz coś o sobie. Ile masz lat, skąd jesteś.

Mam na imię Mariusz, ale miałem mieć imię Przemysław. Na szczęście moja Matula była nieugięta i zostało Mariusz. Urodziłem się 27.06.1993r. w Warszawie. Lubię jeść, spędzać czas z Moją Kiki. Czasem się napije alko w sumie sam wiesz patrząc na grupę DT hehe. I oczywiście szukam czasu aby grać na Kopytku. Pracuje, od 5 lat jestem w związku.

Na czym polega Twoja praca?

Robię na magazynie, dziś np. miałem szkolenie pracy przy komputerze by później robić palety np. 700kg, które lecą za granicę. Nic ciekawego, w sensie jako praca. Pracuje na magazynie od lutego, a wcześniej przez 3 lata w elektrociepłowni siekierki. Nie ma czym chwalić się.
Mieszkasz w Stolicy od urodzenia czy tu się ponownie przeprowadziłeś?
Od urodzenia. Jedynie gdzie się przeprowadziłem to z centrum Wawy na Wilanów.
To zapewne znasz te miasto jak własną kieszeń. Powiedz co warto zwiedzić w Stolicy podczas weekendowego wypadu?
Ja powiem tak, mamy starówkę, ale w sumie jak dla mnie tam nic nie ma. Więcej osób chodzi nad Wisłe ale to przeważnie weekendami spotkać się z ludźmi i napić się hehe, a tak serio to zamek królewski jest przy kolumnie Zygmunta. W Wilanowie mamy Pałac Wilanowski. Mamy Pomnik Syrenki Warszawskiej, ostatnio nawet na Placu Piłsudskiego postawili pomnik upamiętniający Ofiary z Smoleńska, który stoi przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Oczywiście wizytówka Warszawy - Pałac Kultury i Nauki. Mamy łazienki Królewskie przy agrykoli (agrykola klubik piłkarski) a jak agrykola to parę metrów dalej stadion Legii Warszawa który ma swoje muzeum. Mamy też nad Wisłą centrum Kopernika czy jakoś tak xD ale numer nawet nie pamiętam hah. Patrząc na Warszawę to więcej dzieje się weekendami dla kogoś kto lubi kluby i dobrze pobawić się to jest ulica Mazowiecka lub nowogrodzka/parkingowa. Nawet tabliczka była że to jest mały Nowy York. Bo tak dużo klubów jest. Prawda jest taka, więcej za młodu grałem w piłkę niż chodziłem po Warszawie.
Miasto, rozwoju, nauki ale także pełne rozrywek i przeróżnych atrakcji. Czyli każdy znajdzie coś dla siebie. Masz jakieś hobby? Uprawiasz sport? Wspomniałeś o piłce, opowiedz coś więcej.
Kiedyś bardzo dużo grałem w piłkę nożną na boiskach amatorsko ponieważ jakoś nie mogłem zebrać się żeby iść gdzieś zapisać się. W sumie sam nie pamiętam jak to było dokładnie. Hehe. Moje hobby? Jak to kiedyś Moja Pani powiedziała hehe "pić, jeść, spać". Hobby to kiedyś piłka ale już skończyło się, ale ogólnie to mam zamiar wrócić żeby z wagi stracić trochę ton... Hobby, praca, kobieta, dom, wyjście do znajomych.
Rozumiem. Apropos "Pić, jeść, spać" (Quebonafide - Tamagotchi) - jaki gatunek muzyki preferujesz. Jakich wykonawców/zespołów słuchasz?
Ogólnie od małolata słucham hip-hopu/rapu ponieważ mój brat najstarszy zaraził mnie tym. Wiesz ja to wolę klasykę hip-hopu czy rapu, wwo, ZIPERA, fu, pono bardziej w klimacie Prosto. Ogólnie teraz słucham każdego rodzaju muzyki który wpadnie mi w ucho nawet takie z Dirty Dancing czy z Filmu Fotloose czy jak to tam pisze się. Pop, Rock, Disco, Dance - wszystko.
To pod względem preferencji muzycznych mamy wiele wspólnego, czasem hitów radiowych też lubię posłuchać, niemniej jednak Disco Polo nie zdzierżę. Za co cenisz artystów muzycznych?
Dlatego też czasem na kopytku DD2 są takie Rs. Cenię? W sumie najbardziej cenię jednego Pana. Z muzyki H3h3. Hehe.
Za co cenisz?
Za to, że przy dziwnych sprawach losu jakie miał pod górkę wyszedł na prostą. Od bezdomnego do właściciela wytwórni Prosto jak i ciuchów. Wiesz z małego człowieka wyszedł na dużego biznesmena. Jak na realia polskie. W sumie nie wiem czy dobrze na pytanie odpowiedziałem. xD
Odpowiedź spełniła moje oczekiwania, więc tak.
A jak z filmami? Masz swoje ulubione tytuły?
No to cieszy mnie to. Uuuuu filmy, lubię filmy nawet te wojenne. Najbardziej z wojennych to starożytność tytuł filmu TROJA, Mogę oglądać i oglądać ponieważ jest zajebisty. Ogólnie to Ojciec Chrzestny też lubię miałem nawet sobie maraton zrobić filmowy hehe, ogólnie to z Marvela lubi filmy. W ostatnim czasie wyrabiają się strasznie i to mi się podoba. A tak żeby po śmiać się to ALI G indehouse (gościu z borata). Ostatnio byłem strasznie wkręcony w serial Narcos, który aż tak mi zawrócił w głowie, że już nawet patrzyłem na bilety do Columbii, a dokładniej do Medelin.
Jakiego aktora/aktorkę najbardziej lubisz oglądać i za co?
Nie mam takich. :)
Wspomniałeś o Troi, co jest Twoją "piętą achillesową"?
Hm? Ciekawe pytanie. Muszę się zastanowić hehe. Ja jestem człowiek doskonały. xD Hehe żartuję. Słabo gotuję i nie potrzebnie wkurzam ludzi.
Wymień trzy aspekty, które są Twoim priorytetem w życiu.
Na 1 miejscu mój związek, rodzina i związek xD Wiesz ogólnie związek, rodzina, zaufani znajomi. To mi wystarcza.
Masz jakieś nałogi?
Papierosy.
Jak długo palisz papierosy?
No z kilka lat palę hehe. Najgorsze jest to, że papiery już prawie 16 zeta kosztują moje, które palę.
Niestety, ceny idą w górę
Nooo. TY JAKIE masz nałogi? I jak Ty znalazłeś się na kopytku? I skąd nick Xzentley?
Sport to mój największy nałóg, a poza tym nie mam większych nałogów. Nie palę, a piję oczywiście tylko jak są czyjeś imieniny.  :P Co do historii przybycia na Kopytko jak i genezy mojego nicku odsyłam do wywiadu ze mną, który przeprowadził [member=Cycu :)] - nie chcę być niemiły, ale to Ty jesteś gwiazdą tego wieczoru, więc skupmy się na Tobie. 
Interesujesz się motoryzacją? Masz samochód?
Stary ja biedak. xD Nie mam samochodu, w sumie sobie powiedziałem, że mam rok na zrobienie prawka. Ogólnie motoryzacja? Znam marki samochodów. xD Z Need For Speed hehe.
Kiedyś musi nastąpić ten moment. Dzisiaj bez samochodu jak bez ręki, zwłaszcza jak się założy rodzinę. Jakieś plany w tej kwestii?
No ogólnie to tak jak wcześnie pisałem hehe jestem w związku od 5 lat z Kinga (może ktoś wie o kogo chodzi, może nie) wiesz ogólnie co my przeżyliśmy razem to dużo hehe. Rodzina? Mamy czas, czas pokaże. Co do samochodu to masz rację. Już mnie nerwica bierze jak muszę jechać komunikacją.
Masz swój wymarzony samochód?
O stary..  No proste. Dodge rocznik 1960 tak do 1980, oglądałeś braci z Hazardu?
Niestety nie miałem okazji oglądnąć tego filmu, ale samochód jak najbardziej kojarzę. Moje klimaty. Prawdziwe Amerykańskie Old Schoolowe Muscle Cary kocham jak lody z polewą.
No jeszcze Camaro SS. A to co jeszcze lubię to Nissan Skyline GT-R. Hehe ah te lody z polewą, a jaka dokładnie polewa bo nie pamiętam? Prawda jest taka, że stare amerykańskie samochody są bogami ulic.
Każda polewa. Dokładnie tak, te potężne silniki po 5,6,7 litrów, nie do zajechania w automatach. Nie to co europejskie eco-kosiarki 1.2 Turbo.
Poczekaj bo aż mi mokro. xD Hahahaha. Weź to to ja bym spalił w cholere. Albo Eco. Pff. Szkoda kasy. Ryk silnika, klasyka i to jest piękne.
Dokładnie. Przejdźmy do CS'a. Jak się Twoja przygoda zaczęła z tą grą?
Kiedyś bracia grali, kilka razy poszedłem kafejki internetowej z bratem by po grać jak to wiadomo nie każdy miał komputer lub internet. Później przestałem, i to sporo czasu nie grałem. Nie pamiętam jakiś rok temu czy ponad przygoda wróciła i grałem na NS po różnych sieciach, aż w końcu wylądowałem na kopytku gdzie później dostałem bana, i musiałem wstawić SS, Pozdrawiam Cię @Byastil.
No właśnie, przejdzmy do meritum tego wywiadu - cs-kopytko.pl, jak u Nas wylądowałeś? Rozumiem, że to był zupełny przypadek?
Tak, tak to był czysty przypadek. Ogólnie jak wróciłem do gry to grałem na 3 sieciach. G****a, L****s i Kopytko. Później na L*****ach padło DD2 więc przyszedłem do was, ponieważ miła atmosfera była, i tak siedzę, siedzę i baki zbijam hehe.
Jesteś głównie związany z DD2. Miałeś okazję postrzelać na naszych pozostałych serwerach?
Nasz wspólny kolega @BiałaMewa` zachęcał mnie by wbić na DM+BF2.. Ogólnie mam być szczery? Nie jara mnie to. Tak to tylko MIX i DD2. A Ty jak patrzysz na DM?
Kiedyś grałem na DM nałogowo, lecz żądza taktyki i gry zespołowej była silniejsza, i zmusiła mnie do poszukania nowych doświadczeń - padło na DD2. I tak już zostałem. Okazjonalnie gram na DM, lecz utożsamiam się z DD2.
No masz szczęście ponieważ bym musiał Ci strzelić kulkę w głowę na DD2.
Użytkownik, Admin, aż w końcu Przywódca Stada - Opiekun. Co Cię skłoniło do złożenia podania?
Historia zaczęła się gdy zgłaszałem odpalonych graczy i najczęściej Sensej znaczy @Darek wchodził na DD2 i banował. Później stwierdziłem, że kupię STEAM. Po grałem troszkę na STEAM i zaraz Sensej napisał co myślę o adminowaniu na DD2. Napisałem mu, że nigdy tego nie robiłem, więc napisał - nabij 10 postów i zgłoś się na TEST'a. Zgłosiłem się, dostałem awans dzięki wam. I opiekun teraz. Zaczęło się od mini ligi. Jak [member=Cycu :)] zrezygnował, więc zgłosiłem się z @BiałaMewa` do @Petrus'a o zajmowanie się ligą. @BiałaMewa` po jakimś czasie starał się o range UBS, więc stwierdziłem, że spróbuję jako Opiekun DD2 skoro miejsce wolne. Ja dostałem się, a @BiałaMewa` nie.  :(
Opłaciło się. Uważam, że świetnie sobie radzisz jako Opiekun DD2. Widać bardzo duże zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Miło się z Tobą współpracuje. Jako Opiekun serwera, uważasz, że każdy z Adminów zasługuje na miejsce w szeregach czy jednak są Czarne Owce, które powinny zostać zdegradowane? Oczywiście personalia nie muszą być podawane.
Wykonuję swoje obowiązki tak jak umiem hehe, a do oceny jest Góra. Degradacja? Wiesz co myślę o tym. Ogólnie każdy Admin powinien wiedzieć czy wykonuje dobrze swoje obowiązki. Wiesz ogólnie to obserwuję co dzieje się z nimi i jak pracują. Widzę też ile czasem błędów jest w dawaniu banów nie tym graczom co trzeba.. Ogólnie Administracja za bardzo personalnie podchodzi do tego komu daje bany. Jest kilku graczy którzy byli dobrzy, ale niestety dostali bana...
Jak oceniasz naszą Administrację - @Petrus/@Darek. Uważasz, że UBS wykonuje swoje obowiązki należycie?
Sam wiesz jak to jest. @Petrus? Jak ma czas w życiu prywatnym to ogarnia nasze problemy i propozycje, szanuję to. @Darek? To dziecko @Petrus'a więc jak dla mnie dobrze wykonuje obowiązki. Każdy z nas ma swoje obowiązki w życiu prywatnym więc i tak dobrze dzieje się ale mogłoby być lepiej.
Co zmieniłbyś na sieci? Masz jakieś plany odnośnie CSK? Awans/Rezygnacja?
Rezygnacja? Wątpię, ponieważ mi dobrze z wami jest. Awans? Kiedyś chciałem na UBS ale po rozmowie z @Petrus'em doszedłem do wniosku że jest dobrze jak jest. Co bym zmienił? Trochę nowszy wygląd na kopytku, poszedł bym bardziej nowoczesność. Co do serwera to jedynie czekam na odpowiedź @Petrus'a co do modeli broni dla VIP'a, a jak sam wiesz, pomysły zawsze pisze do odpowiednich osób co myślą o tym.
No pewnie
Ciekawi mnie geneza Twojego nicku. Mógłbyś przybliżyć jego historię?
Mój nick? Kiedyś przed powrotem do CS grałem w Call Of Duty przez neta. Mój brat cioteczny powiedział mi, że gram jak Psychol i wszędzie mnie pełno, że w najgorszy syf na mapie wbijam, i tak  zmieniłem nick na Psychol.
Wspomniałeś o Call Of Duty. Mamy serwer z modem COD, nie kusiło Cię zagranie na nim?
Nie, ponieważ kariera została przerwana hehe. Wolę DD2. Tam poznałem ciekawie zakręconych ludzi jak Ty, @Galominek, @BiałaMewa`, @Blackhill, @konopkaa, ToJa!.
Dobrze, to może dla rozluźnienia odrobinę humorku. Jesteś gotowy?
No dawaj.
Dlaczego gwiazdy śpią w dzień?
No bo świeca w nocy, lub w nocy melanżują.
Bo chodzą na nocne zmiany.
Hehe. Dobre.
Dlaczego blondynka na stoliku koło łóżka stawia 2 szklanki - z wodą i bez?
HmmmPoczekaj. Haha. Słaby jestem w te klocki xD Bo nie wie czy będzie jej się chciało pić czy nie. :P
Tak.
Lubisz czarny humor?
Tak, dawaj. Zamiana ról?
Co czuje pedofil jak rucha małe dziecko?
Pawełka z adwokatem?
Serduszko.... Masz jakieś życzenia?
Tak, mam życzenia dla Ciebie. Życzę Ci sukcesów w życiu prywatnym, zawodowym, a także wirtualnym na Kopytku. Cieszę się, że zagościłeś na Naszej sieci, i jesteś z nami do tej pory i dziękuję Ci za wysiłek, który wkładasz w rozwój CSK. Czy chcesz kogoś pozdrowić na koniec?
Tak, pozdrawiam Ciebie za czas jaki mi pomagasz na Kopytku. @Petrus'a za danie szansy, @Darek'a za naukę, i wszystkich graczy z Kopytka.
Dziękuję za udzielenie wywiadu i również pozdrawiam.
To ja dziękuję. I sorki trochę sztywny byłem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 10

I wszystko jasne, oby było więcej takich wywiadów :)

Co do samochodów to trafiłeś w moje klimaty, a Ty @Xzentley nie wiesz co straciłeś nie oglądając Diuków Hazardu, na prawdę polecam :D

Edited by weak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

"[...] Tam poznałem ciekawie zakręconych ludzi jak [...] oraz @weak.." - Nie mogę edytować powyższego posta z wywiadem, a więc dodaje tutaj. Na prośbę Psychola. ;)

 

Co do samochodów, to widzę, że ktoś tu jeszcze gustuje w prawdziwych męskich samochodach, legendach z potężną historią i duszą. Co do filmu, nadrobię zaległości, Szefie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×