Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wtcs ' poLatach

Konkurs 1on1 mapy aim + drabinka ( Chętni zgłaszać się )

11 replies w tym temacie

Recommended Posts

Ahoy Wyjadacze / Zgredy / Małolaci 

Mam dla Was świetną propozycje magicznego konkursu w którym będzie można wygrać fajne nagrody :)
Grasz ciągle na NS'ie w CS'a i chciałbyś w końcu to zmienić ? 
A może chciałbyś mieć vipa na miesiąc na dd2 za darmo ? 
Nie ma problemu , mogę Ci dać bardzo dużą szanse na wygranie Konta Steam z CS 1.6 bądź VIP'a na miesiąc na serwie DD2. 
Wystarczyło by że poniżej napiszesz że jesteś chętny do gry ( im więcej Was tym lepiej ) . 
A jeżeli zgłosi się wystarczająco dużo chętnych maniaków CS'a to wystartujemy z takim konkursem :)
Oczywiście wtedy będziecie na bieżąco informowani  :)

To do BOJU !

Pozdrawia 
Weteran CS'a

To jest propozycja zrobienia konkursu , to już tylko wyższej władzy zależy czy będzie chciał go wdrożyć w życie. A potem od graczy czy będą chętni. 
Kondziu jak przyjdzie mi myszka to można coś tam pokarać 1on1 aim tak dla rozrywki :)

• Like 1

Jeżeli ktoś ten konkurs by dodatkowo rozreklamował  na innych serwerach byłoby lepiej. Można zgarnąć wtedy dodatkowo paru ludzi na serwerownie a im więcej tym lepsza frajda. Jeżeli takie coś byłoby możliwe to jestem skłonny przekazać jako nagrodę np. 8 x VIP ( np 1 miesiąc ) na jakiś serwer ( oczywiście wolny wybór z naszych serwerów ) i ewentualnie CS na steam :)

dodatkowo mogę stronę stworzyć specjalnie pod turniej

Edited by spinove19
Dopełnienie zdania.

@wtcs ' poLatach na chwilę obecną sam nie planuję takiego konkursu, jednak mogę oczywiście pomóc oraz udostępnić serwer. Jeżeli proponujesz taki konkurs to rozumiem, że chciałbyś się zająć wszystkim od a-z. Proszę o PW z informacją jak planujesz to rozegrać.

pozdrawiam

W dniu 26.04.2020 o 19:40, Petrus napisał:

@wtcs ' poLatach na chwilę obecną sam nie planuję takiego konkursu, jednak mogę oczywiście pomóc oraz udostępnić serwer. Jeżeli proponujesz taki konkurs to rozumiem, że chciałbyś się zająć wszystkim od a-z. Proszę o PW z informacją jak planujesz to rozegrać.

pozdrawiam

Ja myślałem nad drabinka 32 bądź 64 osoby wraz z losowaniem i np co dzień po 1 meczu :). Chyba że teamy by się zgłosiły to wtedy FFA 5vs5 ale najlepiej jak by było 16 drużyn 

A znajdziesz chociaż 32 osoby ?
Jak by było 15 osób minimum to zaczął bym wszystko organizować.. 
 A potem złożył bym wniosek "Start Konkursu" u Petrusa który by to pozytywnie rozpatrzył i lada dzień by konkurs wystartował. 
Dlatego dałem ten temat żeby chętni się zgłaszali żebym miał podgląd ile osób stad by zagrało i ile osób by trzeba było jeszcze doklepać :) 

• Thanks 1
W dniu 30.04.2020 o 20:44, wtcs ' poLatach napisał:

A znajdziesz chociaż 32 osoby ?
Jak by było 15 osób minimum to zaczął bym wszystko organizować.. 
 A potem złożył bym wniosek "Start Konkursu" u Petrusa który by to pozytywnie rozpatrzył i lada dzień by konkurs wystartował. 
Dlatego dałem ten temat żeby chętni się zgłaszali żebym miał podgląd ile osób stad by zagrało i ile osób by trzeba było jeszcze doklepać :) 

15? A nie 16?
I na jakiej zasadzie? Drabinkowy, jak zazwyczaj w turniejach, czy po 3 rundy i kto wygra 2 wygrywa?, bądź każdy z każdym i kto ma najwięcej zabójstw wygrywa?