Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kali1994

 • Content Count

  13
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Nowy

1 Follower

About kali1994

 • Grupa Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. w przypadku Nicku gracza killer. To pomyłka a co nicku kiler to fakt gość ma zmienne ip bo grywał wczoraj znowu na serwie dzięki pozdrawiam N3X .
 2. Witam z tej strony N3X oto UB które miało się znaleźć mam nadzieje żę zostanie to rozpatrzone i UB zostanie potwierdzone Dziękuje Pozdrawiam !!
 3. Jestem w 100 % pewien ze to pomyłka . Dziękuję za rozpatrzenie i Gwarantuje ze UB znajdzie się w najbliższym czasie na forum Pozdrawiam .
 4. Witam z tej Strony N3X .. Gram na serwerze od dłuższego czasu , Poleciłem serwer znajomemu którego znam osobiście , Niestety nie posiada Steam Graliśmy razem i nagle dostał bana , Czitujesz!! Sprawdzałem u niego SSy nie ma ... Bardzo prosiłbym o odbanowanie grasza ! Dziękuję Dane Gracza ! Nick : killer. powód bana Czitujesz Brak SSów !! .
 5. to było dzisiaj około godzinki temu grałem .
 6. zaliczyłem również 5 zabić w tym 3 HS !!
 7. Witam! Mam pytanko ponieważ wbiłem to co trzeba do odznaki z shotgun i nie dostałem tej odznaki to uruchomiłem csa i spróbowałem znowu i dalej nic ! Co robić ?
 8. Twój nick z gry: N3X Nick cheatera: Wystrzelony Serwer: DM+BF2 Data + dokładna godzina:12;12 Link do dema: https://www63.zippyshare.com/v/HtYDTKIB/file.html
 9. kali1994

  N3X

  Siemanoo !
 10. Pro Gamers ! . Mam też nagranie , niestety jest zbyt duże ! Pozdro N3X
 11. Jaj najbardziej na tak :D ale w dalszym ciągu gra maximum 12 osób trochę mało . PS . N3X
×