Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
xxSlayeRxx

Skarga na gracza/admina Blystil

9 replies w tym temacie

Recommended Posts

1. Skarga na: Gracz (ale jest tez adminem)
2. Nick oskarżyciela (z gry): xxSlayeRxx
3. Nick oskarżanego (z gry): Byastil
4. Dokładna data (dzień+godzina): nie wiem, ale jest demko i wkleje link
5. Mapa: dd2
6. IP oskarżonego: nie znam
7. Steam ID oskarżonego: byl wtedy ns, ale mial vipa, wiec zakladam, ze to on (sorki poprawka byl jednak na steamie)
8. Dowód przewinienia: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2004291735-de_dust2-1588174500-1588176060.zip

juz od samego poczatku mapki lata na autoducku... widac to ze wzgledu jak przyspiesza

Edited by xxSlayeRxx

• Haha 1

Kolejny który nie ogarnia 🙈

Nie zamierzam tłumaczyć po raz kolejny jak to działa to bez sensu przytoczę tutaj @how u doin on podesłał mi filmik jak to robić i pare dni mi wystarczyło by się nauczyć proszę tu o wypowiedzenie gracza. 
link do poradnika z którego korzystałem, następny raz użyj głowy a nie oskarżasz bez podstawie 

• Thanks 1

Nie żeby coś ale pan z twojego poradnika leci odjebany 😜

Niemożliwe jest rozpędzanie się z taką ilością fpsów  jaką on posiada.

// edit

Looknąłem demko.

Rozpędzasz się bez stref na serwie 10 aa kumplu.

1:40 XD

3:20 XD

No sorry, nie wystarczy patrzyć w ziemię żeby to legitnie wyglądało.

Demo spalone 😜

GS script.rar

glhf gdzieś indziej.

STEAM_0:1:10962824

Edited by `rage

mam odblokowane limit klatek , latam na około 500fps także masz już swoje odpowiedzi dlaczego tak „Latam” uwierz mi można jeszcze szybciej lecz jeszcze tak profesjonalnie nie umiem :)

• Haha 1

Nie mogę edytować więc napisze osobną treść a mianowicie: 

Polityka steam nie pozwala na odpalenie programów trzecich ponieważ one się nie włączą a nawet grozi to otrzymaniem blokady VAC (jak widać jej nie mam ;) ) 

Poza tym żadne demko w 100% nie odtworzy to co dany gracz robi na ekranie, przy większych fps'ach robię po prostu małe kółeczka wiec tak robię strefy a jak doskonale wiemy im więcej fps tym szybsza prędkość, jak wiemy cs to starsza gra niz 95% społeczności forum także ma swoje problemy, także na oko będzie ciężko stwierdzić czy to program czy normalne skaknie .

Dla rozjaśnienia Skok zbindowany na prawy przycisk myszki a duck na scrollu pozdrawiam aim'era który tam wypociny swoje pisze^^

• Like 1

Obecnie regulamin nie zakazuje używania GS, więc skargę odrzucam. Niemniej jednak radzę nie palić zbytnio scrolla, gdyż to nie serwer 4fun, a przez część osób znacznie szybsze chodzenie niż standardowe może odbierać jako niesprawiedliwe... co w skrajnych sytuacjach może negatywnie wpływać na serwer.

pozdrawiam

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.