Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
botybijaMalytireks

TEST botybijamalytireks

4 replies w tym temacie

Recommended Posts

1. Nick w grze: botybijamalytireks
2. SteamID: STEAM_0:0:26441767    DD2 
3. Wiek: 31
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/botybijamalytireks/54.38.199.195:27015/
5. Doświadczenie: na innych serwerowniach admin opiekun moderator  na PbK. 
6. Napisz kilka zdań o sobie: lubię szukać w ziemi , Rutus Optima moją bronią. gram dość długo z przerwami , mogę się tu przydać. 
6. Mikrofon*: jest 
7. Akceptujesz regulamin admina**?: Akceptuję 
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: reklamy, |Będzie promo na cs setti na 10 dni to da więcej wspominałem wodzowi.
9. Linki do poprzednich podań: tutaj brak...

Edited by botybijaMalytireks
błąd

3 godziny temu, botybijaMalytireks napisał:

wspominałem wodzowi.

Przepraszam ale takie pisanie mnie śmieszy i to dość mocno. Gdzie reklamy/id sklepiku? Skoro podanie jest ogólnodostępne na forum dla wszystkich to dobrze by  było zeby wypełnić to tak jak potrzeba żeby  każdy kto to czyta wiedział że podanie jest w pełni wypełnione. Brakuje 8 punktu. 

Ja osobiście jestem na NIE 

na forum i na serwerach jesteś za krótko i praktycznie nikt cie nie zna więc nie da rady ocenić cie pod jakimkolwiek względem. 

Brak wystarczającej ilości postów(znikomej ilości) 

Radziłbym próbować jak narazie na testa żeby gracze i administracja lepiej cię  poznali  :)

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje skromne zdanie. 

Edited by Olek pro skiller xd
Skleroza

• Like 1
  • Haha 1

Widocznie wy mało siedzicie na serwerze , chłopak ma dość dobre GT więc nie rozumiem czm piszecie że nikt go nie zna xddd beka w CH******* 

Czepiacie się brak reklam? To może wy macie brak mózgu , pisze jak byk "Będzie promo na cs setti na 10 dni to da więcej wspominałem wodzowi." Jeśli się dogadał z Petrusem to wy tutaj nic nie macie do powiedzenia

powodzenia Na TAK

Edited by rai^

• Like 2
  • Haha 4
Darek,

+1 warn za brak kultury

Przyjmuje na posade Admin [TEST]. Muszę zobaczyć co potrafisz nim dostaniesz uprawnienia na wszystkie serwery. Po okresie próbnym wrócimy do tego podania.

Wyślij mi na PW hasło do admina.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.