Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

asdf1986

 • Content Count

  46
 • Posts on chatbox

  58
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Pomocny

About asdf1986

 • Grupa Użytkownik

Profile Information

 • Płeć:
  Nie wiadomo

Recent Profile Visitors

622 profile views
 1. Ogarnij komputer lub wirusy i graj normalnie proste ! Pozdrawiam
 2. Z tego co widze po Twoim steam ID to masz dużo tematów na innych sieciach gdzie szukales tylko miejsca zeby zaczepic sie na admina ale Ci to nie wychodzi. Ban o ping byl przez jego klatki nie dotyczyl Ciebie a wiec nie powinienes sie odnosic do tego tematu nie mówiąc już o zbednych komentarzach które kierowałeś w stosunku co do admina ! Pozdrawiam
 3. Ja jestem na TAK to dobry pomysl ! A ,,ze leżał odłogiem to już n ie bede mowil kogo to wina Po prostu trzeba poświecić wiecej czasu a nie wbijac na sekunde wrzucac pare słów i uciekać Można to szybko rozwinąć tylko trzeba ogarnietych ludzi do tego !!
 4. Taka mała gwiazda , w tym roku zmiana na 6.2 https://megawrzuta.pl/download/9a2e90f3c29e9a5d979e2d89b1226523.html
 5. Dla tych co pamiętają i żyli w tamtych czasach
 6. asdf1986

  skarga na asdf

  Pięknie edytowane wycinki Tylko pamiętaj ,ze wszystko się zapisuje
 7. asdf1986

  skarga na asdf

  Bardzo się ciesze ,ze napisałeś skarge. Wszystko jest w logach ! Byly probelemy z tobą bo inni gracze nie mogli sie z Toba porozumiec. Prosilem na spokojnie dawalem szanse,1,2,3 a Ty dalej swoje chwaląc sie i mowiac zebym sam ustawil taki NICK jak TY! Ciągle z Toba problemy na servie jak nie flesze na respie to inne rzeczy tego typu. Pozostawiam skarge do weryfikacji. A moja sugestia przestan w końcu adminów straszyc skargami !! Jeśli Admin Cie prosi o coś co sprawia problem w rozgrywce to się dostosuj do tego. Pozdrawiam i zycze miłej gry po wygaśnieciu BANA
 8. Jeśli można to prosze o wpisanie do regulaminu servera, resp terro na 1:20 bo jestem codziennie a glownie wieczorami i nie moge nic z tym zrobic. Bezsilność też ma zły wplyw..
 9. Na NIE ! Ułatwianie gry. Jeśli można coś zmienić to czas do którego możemy przebywać na respie po zaczętej rundzie ,nie mówie tu o wracaniu czy przebieganiu przez respa.
×