Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Petrus

 • Content Count

  12,176
 • Posts on chatbox

  1,644
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Petrus

 1. Petrus

  obraza

  Oskarżony gracz głównie udziela się na DM, jednakże skarga słuszna. Ban dodany na 2 dni. Proszę zgłaszać jeżeli będzie obrażał dalej, będziemy reagowali. pozdrawiam
 2. Alleluja Alleluja! Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego dobrego - radosnego, wiosennego nastroju, spędzenia czasu pełnego miłości w gronie najbliższych. Smacznego! Administracja cs-kopytko.pl Zachęcamy, aby poniżej dołączyć się do życzeń.
 3. Petrus

  Zmiana

  Tak jak w tym temacie: Planujemy pewne zmiany, info wkrótce.
 4. Każdy mod serwera ma swoich zwolenników, więc nie jesteśmy wstanie zmieniać typu rozgrywki w zależności od poszczególnych propozycji. Myślimy nad pewnymi zmianami, szczegóły pojawią się publicznie wkrótce. Propozycja odrzucona.
 5. Screen ewidentnie edytowany. Poza tym na 3cim SS nad daszkiem widać podejrzany X. @ToJaEvo zgłoś ten post jeżeli znajdziesz poprawne SS.
 6. Petrus

  Witam.

  My nie dyskryminujemy nikogo. Zapraszamy i dobrej zabawy.
 7. Petrus

  Siemka!

  Siema Wojtas z Będzina!
 8. Rozgrzewki na chwilę obecną zmieniać nie będziemy. Być może zostanie dodana kolejna broń do losowania (AWP?). Dodaliśmy dwie nutki. Będą one systematycznie zmieniane lub dodawane nowe, dlatego prosimy o Wasze propozycje. W tym temacie możecie dodać swoje kawałki do round sound oraz rozgrzewki. Dzięki!
 9. Petrus

  Ranga donator

  Hej. W podziękowaniu dla osób, które ostatnimi czasy nie odmówiły mi wsparcia na rzecz serwerów postanowiłem stworzyć range Donator. Będzie ją posiadać 10 osób które wpłaci bezinteresownie najwięcej, ale nie mniej niż 20 złotych. Ranga poza wyróżnieniem w tabeli na stronie głównej i unikalnym kolorem nicku nie ma żadnych przywilejów. Osoby chętne do wpłat odsyłam do tego tematu. Datki zostaną przeznaczone na opłacanie serwerów gier oraz ich reklamę! W temacie każdą osobę, która dofinansowała sieć prosimy o napisanie o tym fakcie (piszemy wyłącznie o tym). W przypadku wpłat SMS liczone będą kwoty, które wpływają na dany hosting. Pamiętaj, że każda złotówka ma znaczenie! Dzięki wszystkim za wsparcie! Lista Donatorów: 1. Psychol !!! - 282,25 zł; 2. Galominek - 233,91 zł; 3. PerSempre - 166,34 zł; 4. RudaNaRapie - 150,00 zł; 5. bnkrManiek - 70 zł; 6. BiałaMewa` - 63,08 zł; 7. rai^ - 50,87 zł; 8. Vac is Cuming!? - 50,00 zł; 9. Xzentley - 45,50 zł; 10. StalowY - 43,52 zł; 11. amat00r - 40 zł; 12. --<<daro>>-- - 30 zł; 13. chati91 - 20 zł; 13. GRINGO - 20 zł; 14. Michał (BrY ) - 17 zł
 10. Akceptuję podanie jako admin testowy na okres próby 1-3 tygodnie. Po pozytywnej weryfikacji podanie zostanie otwarte do dalszych komentarzy. @edit 14.04.19 Czas próby minął. Proszę graczy oraz administrację o napisanie swojego zdania na temat admina @Randy Cunningham
 11. Brak zainteresowania, zamykam.
 12. Brak zainteresowania, zamykam.
 13. Problem rozwiązany, zamykam.
 14. To, że admin sam wykonał swój test źle nic nie oznacza. Brak wyświetlania motd może wynikać z błędnych ustawień lub nieodpowiedniej wersji CS NS. Poza tym według Twojej relacji test działa poprawnie. Test 32-bit był sprawdzany wielokrotnie i działa. Błędy np. z brakiem wyświetlaniem okienek lub obrazków nie wynikają raczej z poprawności pluginu. Jeżeli używasz NS to spróbuj użyć tej wersji.
 15. z drugą Godlewską hahhaa
 16. Dlatego poprosiłem kilka postów wyżej o dodawanie własnych propozycji muzyki do rozgrzewki.
 17. Bez kitu, co Wy Jej radzicie.... xDD
 18. Według mnie jeżeli jest zakaz handlu jakimś towarem to nic nie wskórasz, chyba że zgłaszając sprzedawcę podkopiesz również dołek pod sobą. Wszystkie inne towary zakupione w sieci mamy prawo zwrócić w ustalonym terminie... Oczywiście rzeczywistość to weryfikuje, gdyż ciężko zgłaszać kogoś robiąc sobie przy tym masę problemów za często parę złotych. Polecam jednocześnie tutaj Allegro. Ostatnio poprawiła się (o ile można to tak nazwać) ochrona kupującego.
 19. Po konsultacjach postanowiliśmy odrzucić propozycję. Jeżeli widzicie łamanie regulaminu przez gracza lub admina, a zależy Wam na dobru serwerów CSK to należy składać skargi. Proszę nie traktować tego w sposób negatywny. Bierne przyglądanie się łamaniu zasad negatywnie wpływa na serwer, a przez to na ilości graczy. Ekipa serwera nie zawsze może wyłapać wszystkie incydenty, dlatego liczymy na pomoc w tej kwestii. Odnośnie pochwał lub jeżeli chcecie złożyć skargę anonimowo (poza forum) zapraszam na PW/Steam.
 20. Zmieniliśmy delikatnie układ reakcji oraz została dodana pozycja "Nie lubię". Nie przyznaje ona negatywnych punktów. Nie wykluczam w przyszłości kolejnych zmian w tej kwestii. Jeżeli macie fajne pomysły odnośnie nazw lub emotikon zapraszam na PW.
 21. Petrus

  Snapki

  Brak zainteresowania, temat zamykam.
 22. Są już działy związane z aktywnością adminów, zgłaszaniem nieobecności oraz wyłącznie dla adminów sprawy związane z degradacjami. Propozycja odrzucona!
×