Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Delta_Force

Błąd w podaniu na admina ?..

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Wie ktoś jaka może być przyczyna tego, że jak napisałem taki temat w dziale na admina : 

 

1. Nick z Serwera: Delta_Forst_[JP100]__________
2. Steam ID:

3. Wiek: 17
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): Profil / Ustawienia / Sygnatura
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Admina jeszcze nie miałem, ale kumpel który ma od dłuższego czasu admina na innej serwerowni wszystkiego mnie nauczył i wytłumaczył, ponadto obejrzałem wiele filmików z tego typu.. więc z tym nie będzie żadnego problemu.
6. Znajomość AMXX (x/10) 7-8
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Nazywam się Bartosz, mam 17lat, mieszkam w małej miejscowości Chorki, uwielbiam grać w piłkę nożną, koszykówkę oraz tenisa stołowego. Wydaje mi się, że jestem już dosyć znany na serwerze, i mam nadziej, że lubiany. Moim zdaniem na na dd2 only jest największa liczba cheater`ów i chciałbym pomuc w zwalczaniu ich. Często gram w godzinach późnych, i bardzo późnych więc mógłbym prowadzić nocną zmianę, bo nawet w takich godzinach jak 2:00 w nocy też jest sporo graczy, i niestety cheat`ów również. Oczywiście za dnia też będę często widywany.
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście
10. Reklamy/SMS: SMS
11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36170-delta-force-podanie-na-admina/&do=findComment&comment=164360

 

To publikuje tylko jakieś 2 bezsensowne punkty ... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, ja tez jak cos skopiuje to nie mogę wkleić, działa wtedy jak przepisze to co chciałem wkleic... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ręcznie napisać jak nie działa, co do samego błędy to też ciekawe ale kto to wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być jakiś błąd z js (JavaScript), proponuję najpierw wkleić tekst do jakiegoś programu tekstowego np. notatnik, notepad, następnie skopiować z notatnika i wkleić na forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem błąd powoduje złe wpisywanie STEAM_ID w 2-gim punkcie wzoru. Po edycji postu autora oraz usunięciu ID z drugiego punktu problem się rozwiązał. Zawsze macie 30 min na ewentualną edycję tematu i poprawę. Jeżeli wpisany ID buguje wzór to najlepiej wkleić link np. do ban ID (odnośnik pod avaterem klikając na swój ID).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×