Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tubi

Ban zostaje AIM? Tubi

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gryTubi
Serwer: BF2+DM
Twój SteamID:
Twoje IP: 83.8.169.226
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2014-11-12  ok. 17:55
Powód bana: AIM?
Nick Admina który zbanował:---<<<daro>>>---
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): Właśnie nie zostały mi zrobione wgl SS, kiedy ja żadnego AIMA nie mam. Jak mam się wybronić skoro nawet admin mi nie zrobił SS? Miałem już tu raz robione SS, wstawiłem, były czyste, dostałem UB. Teraz gram, patrze BAN perm, nawet bez ss'ów. Prosze o odbanowanie, gram tu juz dosc długo, zdążyłem nabić 2000 zabójstw, odznaki 007 itd. A tu nagle dostaje bana. To ciekawe kiedy nie strzelam cały czas głowe, że dostaje bana za aima.

 

 

Wycinek z konsoli:

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: ---<<<daro>>>---
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'aimbot'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_0:4:637203829'
[AMXBans] Your IP: '83.8.169.226'
[AMXBans] =======================================

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że przez połowe dnia admin nie raczył wejść, a ja tym samym nie mogłem grać. A z tym aimem to widzę administrator na poziomie, skoro aima u mnie zobaczył i nawet ss nie dał :). Czekam aż ktoś z tym coś zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www53.zippyshare.com/v/42505836/file.html

 

 

00,38 -  widać jak gracz wychodzi i od razu pada celny head

03,26 - celownik przeskakuje z jednego gracza na drugiego

06,20 - gracz wie gdzie znajduje się przeciwnik

07,22 - trafiony head i celownik z automatu przeskakuje na sufit podczas oddawania strzału

08,09 - trafiony head i celownik przeskakuje na inny punkt podczas strzelania

08,55 - tu gracz strzela w jednego z graczy a z automatu pada head na innym graczu

09,43 - historia się powtarza strzela jednego gracza a celownik przeskakuje 

10,21 - dziwny strzał głowę

10,26 -  to samo trafia w głowę a celownik z automatu przeskakuje w inny punkt

 

A najciekawsze jest to ze wszystkie te dziwne zagrania są przy użyciu "deagla"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A z tym aimem to widzę administrator na poziomie, skoro aima u mnie zobaczył i nawet ss nie dał

 ss'y to raczej na wh, a nie na aima. Ale co ja tam wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A najciekawsze jest to ze wszystkie te dziwne zagrania są przy użyciu "deagla"

 

Było już tutaj dwóch takich graczy co tylko z dgl i only hs[zbanowani]. Tutaj jest podobnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ss'y to na WH A nie na aima co nie ? ADMINEM nie jestem ale wiem sporo ;) ;/ Cos nie mogę demka odtworzyć także Lipnie ;/ A co na to Ub??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z deagla po prostu tak strzelam, nie czaje o co chodzi. Gdybym miał aima czy cos to chyba z wszystkich broni bym walił heady. A ze po prostu na deaglu tak to wygląda to nic nie poradze -.-.

 

Odpałem nie jestem, bo nic nie mam i gram czysto. Mógł zrobic mi SS to by widział, a nie dał mi perma :)

Demko sam oglądałem aż z ciekawości i to po prostu tak wygląda, ale ja tak z deagla strzelam.

Edytowane przez Tubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z deagla po prostu tak strzelam, nie czaje o co chodzi. Gdybym miał aima czy cos to chyba z wszystkich broni bym walił heady. 

 

Z tego co wiem teraz czity w swoich ustawieniach mają rożne opcje co znaczy, że możesz ustawić sobie maskowanego aima na jednej danej broni/pistolecie, a na innych wtedy grać na czysto. Dodatkowo, aima można tak ustawiać, żeby nie ciągnął na głowę za 1 strzałem tylko przykładowo za 3 :)

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu ludzie przecież nie waliłem ciągle w głowe ani nic -.- nie mam żadnego aima co wy mi wkręcacie :). A admin mogł zrobic SS a nie teraz jest jakiś problem nie wiem po co. Nie mam żadnego aima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A admin mogł zrobic SS a nie teraz jest jakiś problem

zacznij czytać i wyciągać jakieś wnioski z tego, teraz poczekasz, aż UB oglądnie demo :) Myślę, że dalsze wypowiadanie się w temacie nie ma sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tubi dobry jesteś xDD

Żeby zbanować wystarczy samo demo nie trzeba robić ss, szczególnie, że można je łatwo przerobić jak był aim za pomocą painta wiec wiesz.

Poczekaj aż się wypowie ktoś  z ub i nie spam pod kazdą odpowiedzią kogoś tylko czekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijam, staram sie wyjaśnić. A właśnie minęło 24h które miał admin :) co wiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Messi<3

Napisano dziś, 13:35

Moim zdaniem Ss'y to na WH A nie na aima co nie ? ADMINEM nie jestem ale wiem sporo ;) ;/ Cos nie mogę demka odtworzyć także Lipnie ;/ A co na to Ub??

 Powiedz mi jaki sens był napisania tak beznadziejnego postu? Nie możesz otworzyć demka to się nie wypowiadaj :o A co do tego, że ssy są do WH a demko do Aima to żeś napisał taką rzecz, powtórzoną wcześniej jeszcze przez admina (którą wiedzą 95% ludzi grających w CS więcej niż miesiąc) tak oczywistą, że równie dobrze mógłbyś powiedzieć że trawa jest zielona -_-

 

 

Co do samego gościa, to koleś się już brzytwy widzę chwyta i wymyśla nie wiadomo co. Jednak wstrzymajmy się ... może mówi prawdę? :o Może ma takie drgnięcie ADHD? Może podczas strzału kichał lub kaszlał przez co celownik mu tak skakał? Opcji jest wiele :o Rozwiązanie jedno. Jakie? Dowiemy się od UB Team. Tymczasem żegnam się z Państwem, oddaje głos do studia, gdzie właśnie ten delikwent nadal uparcie będzie twierdził ... że SS'y są do pokazania Aima i ze względu na ich brak, należy mu się UB :o

 

(Jeszcze dziś w jedynce ... o 21:68 długo wyczekiwana nowość na Polskich ekranach, film Sztiwena Spielbyrga pt. "Wegetacja Paprotników IV")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zamykam temat do wyjaśnienia.

UBs oglądnie demko.

 

@edit 16.11.14

 

@, demko HLTV nie słuzy do oceniania AIM'a. Jeżeli gracz nie ma perfidnego haxa (typowy aim, SH) to dobrze jest w takich dziwnych sytuacjach nagrać własne demko. Na HLTV nie wszystko widać.

 

Według mnie demko spalone. Automatyczne namierzanie graczy na deagle oraz czasem na AK47.

Demko oglądnie jeszcze UB's, ale ostatnio mało kto jest więc może to potrwać jeszcze trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×