Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NRWSqUaD

SKARGA

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Vac is Cuming!?

2. 3.10.2017

 

3. Trochę dziwne, jeżeli ktoś jest stałym graczem i w jakiś sposób dofinansowuje serwer zostaje wywalany z serwa za jakieś pierdoły, akurat w tej sytuacji chodzi o ping.          Sam dobrze wiem, że jak coś dzieje mi się z netem to po prostu nie gram nie wkurzając innych ludzi i samego siebie lagami, a Vac zawsze znajdzie jakąś pierdołę żeby mnie wywalić :D opcja lekkiej władzy dużo daje :D kupując vipa masz w opcjach SERWER NIE WYWALA CIĘ ZA ZBYT WYSOKI PING, więc może dodajcie że admin może i będzie luz :D



I jeszcze jedno jak już dajesz kick za pierdołe to daj na 5 min ;) w tym czasie da radę się ogarnąć Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Mówię i nie raz proszę od dawna żebyś ogarnął ping, dziś miałeś nawet 4000 tysiące ze cię zlagowało że nie mogłeś się ruszyć. Po chwili wszedłeś i już ping był 300 mówiłem żebyś ogarnął ping, ty nic, zupełnie jakbym mówił do ściany, całkowita ignorancja. Następna mapa ping już trochę mniejszy a ja nadal proszę żebyś ogarnął, a Ty znowu nic sam do siebie mówiłem. Zresztą to nie pierwszy raz jak cię upominam żebyś ogarnął ping, mówię Ci to od dawna, a ty nadal olewka więc nie zostawiłeś mi wyboru, dostałeś karę. Mówisz że jak masz ping to nie grasz a jakoś grasz...Może następnym razem będziesz łaskaw odpisać chociaż głupie "ok postaram się coś z tym zrobić". Każdy admin z BF2 widzi jakie masz pingi. A ping to nie pierdoła bo ciężko trafić klatkujących bo przy takim pingu to dosłownie mrugasz że ciężko cię trafić. Ty tego nie widzisz ale inni tak.  To był pierwszy raz lub drugi jak o 'jakąś pierdołę" cię wywaliłem. Nie przypominam sobie innych banów czy kicków za które ZAWSZE cię wywalałem ;)

 

Po drugie: Vipa kupujesz dla własnej przyjemności i to nie znaczy że masz jakieś specjalne przywileje. Tu nie chodzi o "władzę" Ja po prostu robię swoje przestrzegam zasad, a ja ty olewasz to co się mówi no to się nie dziw że dostałeś w końcu bana (wczesniej był kick i upomnienie). To że masz immunited że cię nie kicknie za ping nie upoważnia cię do tego że możesz klatkować i takim pingiem utrudniać grę.

Edytowane przez Vac is Cuming!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak ktoś ( w tym przypadku admin ) prosi abyś ogarnął ping, to wypada odpisać - cokolwiek - aby nie było wrażenia, że olewasz sprawę.

2. Vip nie daje Ci przywileju do grania na tak wysokim pingu.

3. Admin postąpił jak należy - prośba, upomnienie, kick, ban.

Reasumując: wiem, że jesteś stałym graczem, ale to nie znaczy, że jesteś nienaruszalny. Skarga bezpodstawna, no ale zobaczymy co powiedzą wyżsi rangą.  

 

edit: zły dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na moje oko admin zachował się dobrze.

 

Jak tu VAC pisze. Ping 300 to naprawdę przesada. Juz nie mowie o własnej wygodzie gry.

 

Co do vipa który nie wyrzuca za ping. Moim zdaniem ten "przywilej" jest dla tych którzy mają czasem skoki pingu ale sporadycznie i niewielkie. Skok powyżej 150 to przesada.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administrator ma obowiązek pilnowania porządku i płynności gry na serwerze. Mając duży ping utrudniasz rozgrywkę innym, więc jaka w tym wina Vac is Cuming skoro początkowo Cię upomniał, a dopiero później przeszedł do kar typu kick? Nie ma znaczenia staż na serwerze. Ja również miałem czasem problemy z pingiem, więc musiałem ograniczyć pobyt online. Przemyśl sens tworzenia tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jestem przyzwyczajony do tego typu zażaleń: "Złamałem regulamin, admin dał mi bana... no ale ZA CO?"

 

Cóż... ja nie mam sobie nic do zarzucenia, nie po to dostałem admina żeby ktoś nie stosował się do zasad. Jestem po to aby ich przestrzegać. Czasami można na niektóre rzeczy przymknąć oko trochę wyluzować bo wszyscy jesteśmy ludźmi, ale jak ktoś co chwila coś przeskrobie no to trudno, banować będę, aż ktoś się nie nauczy zasad tym bardziej że nie są jakieś wygórowane za tego typu przewinienia, a właśnie stali gracze powinni już regulamin znać od A do Z.

 

Proszę o ostateczny werdykt, dzięki za wszelkie wypowiedzi, ze swojej strony nie widzę dalszego sensu ciągnięcia tego tematu więc na moje nadaje się już do zamknięcia.

Edytowane przez Vac is Cuming!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, ban już wygasł, więc po co spina o coś, czego zasadniczo już nie ma? 

Po drugie, proponuję wyłączyć flagę b na serwerach, która sprawia, że posiadając VIP'a nie jesteśmy kickowani za Ping i AFK.

Trochę sprzeczny jest ze sobą fakt, że serwer Cię nie kickuje, ale Admin już może. To zaraz, to jak to w końcu jest? Albo ani serwer ani Admin nie kickuje, albo serwer i Admin kickuje. Wóz albo przewóz.

Gracza jak najbardziej rozumiem, że może być zaistniałą sytuacją podirytowany. Jeżeli chodzi o stałe granie na serwerze i dofinansowanie sieci - to tu nie ma znaczenia w tej kwesti. Dziękujemy za każdą wpłatę i grę na serwerach, ale trzeba pamiętać, że każdy jest na równym poziomie. Nie ma równych i równiejszych. Co do tego VIP'a to po prostu trzeba to ustalić, bo obecnie jedno z drugim się koliduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Po drugie, proponuję wyłączyć flagę b na serwerach, która sprawia, że posiadając VIP'a nie jesteśmy kickowani za Ping i AFK

  

kolega wyżej napisał dlaczego jest to dodane:

 

ten "przywilej" jest dla tych którzy mają czasem skoki pingu ale sporadycznie i niewielkie.

 

 

U mnie naprzykład tak jest. Raz na jakiś czas skoczy mi ping powyżej normy ale po chwili się uspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega wyżej napisał dlaczego jest to dodane:

Fajnie, a ja się z "kolegą wyżej" nie zgadzam, mało tego, ma się to nijak do mojej wcześniejszej wypowiedzi.

 

Ja napisałem o ustaleniu kickowania, bo teraz jest tak, że serwer nie kickuje, ale admin kickuje. Trzeba to ujednolicić, przynajmniej tak uważam, czyli - albo kickujemy i serwer też kickuje, albo nie kickujemy i serwer też nie kickuje. Być może za szybko wyszedłem z propozycją usunięcia flagi b dla VIP'ów. Usuwać nie trzeba, ale ustalić należy. Natomiast @StalowY poruszył inny wątek, a mianowicie, wyraził swoją opinię, dla kogo ten "przywilej" jest dedykowany. Także nie wiem o co chodzi, West? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu @@NRWSqUaD,po raz ostatni odwiedził ten post 03.10.2017 o godz 22:24 

Skarga okazała się słaba i bezpodstawna, a ban dawno się już skończył.

Temat należy zamknąć, bo robi się tu nie złe spinanie pośladów. 

Serwer kickuje graczy z wysokim pingiem - ok. Admin też kickuje graczy z wysokim pingiem - ok.

A dlaczego?

Bo admin to człowiek i chyba jest bardziej ogarnięty niż jakiś tam plugin. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer kickuje graczy z wysokim pingiem - ok. Admin też kickuje graczy z wysokim pingiem - ok. A dlaczego? Bo admin to człowiek i chyba jest bardziej ogarnięty niż jakiś tam plugin. Amen

Serwer nie kickuje graczy z wysokim pingiem. Admin kickuje graczy z wysokim pingiem. Dalej nie widzisz różnicy? Dlatego proponuję ustalenie, że albo kickujemy i serwer kickuje, albo nie kickujemy i serwer nie kickuje. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ja nie wiem co w tym trudnego do ogarnięcia. Dobra, nie SPAMuje już. Ja już się nie udzielam. Do zobaczenia na serwerach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Xzentley,to skoro serwer nie kickuje, to jak to jest, że w czasie gry wyświetla się komunikat: Gracz X został wyrzucony z powodu zbyt wysokiego pingu (czy jakoś tak)? 

Wydawało mi się, że to właśnie ten plugin.

Ale masz rację dosyć spamu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×