Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Bill Cyferka

Co to ma być ?

9 replies w tym temacie

Recommended Posts

Siemka gram na waszym Bf2 juz sporo czasu i widzę że jest strasznie nie ogarnięty. Admina może raz wydziałem jakiegoś, reset ranku to nwm kiedy był + vip jest za silny ( nwm kto robił tego vipa, ale to jest jakaś masakra, parę razy wylosowałem vipa i nie było możliwości żeby nie zdobyć złota... ). Powinniście się wziąć w garść i trochę się zainteresować serwerem. Proszę o jakieś wypowiedzi. 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admina może raz wydziałem

Fakt nie jest nas za dużo, ale nie raz pomaga wpisanie /zglos. Apropo, może Ty chciałbyś zostać adminem i pomóc? Rekrutacja otwarta.

 

reset ranku to nwm kiedy był

Reset rankingu jest automatyczny po osiągnięciu określonej ilości graczy. Wpisz /top15 i na dole tabeli zobaczysz status. Chyba, że proponujesz zmniejszenie progu (nie dotyczy to odznak, dwie różne kwestie - przyp.)

 

vip jest za silny

Coś konkretnie masz na myśli, czy ogólnie? Musze zaznaczyć, że zwykle same odznaki dają dużą moc jeśli umie sie grać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Może te pare razy VIP'a wylosowałeś podczas gdy na serwerze grały same boty. Wtedy to fakt, nie trudno o złoto. xD 

Dla mnie VIP jest w porządku. Grałem nie raz przeciwko VIP'om, i to z mniej jak połową wbitych odznak - obecnie 22, i jakoś nigdy nie odczuwałem, aby mieli drastyczną przewagę, wręcz ich cisnąłem jak chciałem. xD VIP musi być trochę lepszy, inaczej jego zakup mija się z celem.

Co do Adminów, ja nigdy większej uwagi nie przywiązywałem do ich frekwencji. Chcą grać, niech grają, nie chcą, niech nie grają. Prosta sprawa. Grunt, aby reagowali na zgłoszenia, ale to moja opinia. No i trzeba pamiętać, że to też ludzie.

 

 

Powinniście się wziąć w garść i trochę się zainteresować serwerem

 

Ej, kolego. Z szacunkiem, to jak @Darek dba o DM, to mało kto może z nim w tej kwestii konkurować. Serwer jest jak najbardziej ogarnięty. 

 

Ogólnie tak kończąc. To autor nie przedstawił żadnych konkretów. Taki temacik bardziej o dupie marynie. 0 konkretów, 0 argumentów, właściwie to nic tu nie ma sensownego...

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

jak już taki temat powstał to rzeczywiście na serwie niestety mało adminów i rzadko wchodzą. /zglos tez niestety często nie pomaga. A co do wkurzających spraw na serwie to jedynie boty które często blokują przejścia i respa głównie na małych mapach i niestety czasami widzą nas zanim wychylimy się zza ściany. takie moje uwagi.i można by coś zrobić z autobalansem. Na początku rundy wszystkie boty dołączają do gry po czym redukuje się ich ilość w zależności od ilości graczy na serwie. Niestety często przez to bywa tak że po tym jak odejdą robią się drużyny np 3 na 5 albo jeśli jakimś cudem podzieli teamy po "równo" to podzieli np ze w jednym teamie na 5 osób jest 3 graczy i 2 boty a drugim teamie 1 gracz i 4 boty(przykładowo) co wiadomo jak przekłada się na grę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 3

Podbijam post @@Xzentley. Wszystko w nim odnośnie sensowności tematu zostało opisane.

 

@quichcik, adminów jest tylu, na ile pozwalają nam złożone sensowne podania. Balans drużyn na serwerze DM jest trudny i nie ma odpowiednio dobrego pluginu jak na serwerach, na których gra się na rundy. Niemniej jednak będziemy mieli to na uwadze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×