Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Darek

Admin testowy - zostań adminem już dziś

82 replies w tym temacie

Recommended Posts

1. Nick w grze:asdf
2. Serwer:54.38.199.195:27015
3. Steam ID*: 0:1:23155642
4. Wiek:34
5. Doświadczenie w adminowaniu**:Bardzo duże
6. O sobie: Mam na imię Marcin,wiek 34 jestem ze Szczecina, obecnie Bydgoszcz
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:TAK

• Like 1
Petrus,

Podanie zaakceptowane. Proszę się zapoznać dokładnie z regulaminem admina. Pewne kwestie, które zauważyłem w Twoim zachowaniu analizując chat są niepokojące i nie będą tolerowane podczas adminowania. Grasz bardzo krótko, kolejna weryfikacja główne czasu gry za 7 dni. Zapraszam na PW z danymi do admina.

Petrus,

Admin usunięty: https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/52673-skarga-na-asdf1986/

1. Nick w grze:  Eli.
2. Serwer:  DD2
3. Steam ID*:    STEAM_0:1:80128853  
4. Wiek:    35 w lipcu
5. Doświadczenie w adminowaniu**:   bigła znajomosc amx`a
6. O sobie:   hmmm z racji wieku dlugo by gadac ;) w CSa gram chyba z 20 lat z niewielkimi przerwami,
byłem adminem na kilku serwerach ( miedzy innym moze ktos kojarzy serwer owoce egzotyczne albo 
siec serwerow PoByku ) 

7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:   oczywiscie TAK

• Like 2
Petrus,

Podanie zaakceptowane - podeślij dane nick+hasło na PW.

Darek,

Ranga odebrana - niska aktywność na serwerze, na forum ostatnio 5 maja.

1. Nick w grze:Kawikx312
2. Serwer:DM+BF2
3. Steam ID*: STEAM_0:1:14012035 
4. Wiek:14
5. Doświadczenie w adminowaniu**:Duże
6. O sobie:Mam na imie Filip, mam 14 lat, mieszkam w polsce, zajmuję się piłka/sportami
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:Tak

Petrus,

Śmiem powątpiewać, że masz 14 lat. Po dodatkowych podaniach, którymi zaspamowałeś forum i PW (w nich był wpisany wiek 11 lat) oraz ogólnym zachowaniu odrzucam podanie. Nie spełniasz wymogów, którymi m.in. jest odpowiedni wiek, w tym głos po mutacji. Pozdrawiam

1. Nick w grze: ona jest piękna
2. Serwer: only dd2
3. Steam ID*: https://steamcommunity.com/profiles/76561199038900983/ , STEAM_0:1:539317627
4. Wiek: 17 lat
5.Doświadczenie w adminowaniu**: Byłem i jestem adminem na kilku serverach takich jak np.dd2,aim,jaibreak.
6. O sobie: Mam na imię Błażej.Lubie grać w gry i jestem ich maniakiem.Gram w takie gry jak cs 1.6,league of legends i dota.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

+ Gametracker https://www.gametracker.com/player/ona jest piękna/54.38.199.195:27015/

https://www.gametracker.com/player/how u doin%3F/54.38.199.195:27015/

• Like 5
Petrus,

Podanie zaakceptowane - podeślij nick/hasło na PW.

1. Nick w grze: Ploxir
2. Serwer: BF2+DM
3. Steam ID*: To jest jedyny minus który niestety mam na swoim koncie, ponieważ gram NS.
4. Wiek: 21
5.Doświadczenie w adminowaniu**: Doświadczenie jest spore, bardzo dobra znajomość AMXX.
6. O sobie: Jakub, jak wspomniałem wyżej 21 lat, studiuję kryptografię i zarazem gram sobie w cska. Mam długo teraz wolnego czasu, ponieważ studiuję a jak wiadomo, studenci mają wolne, dlatego chciałbym ten czas wykorzystać na pomoc w łapaniu osób, które łamią regulamin. Wiem, że jest sporo adminów, ale mają czas ograniczony przez pracę itp. Ja mam czas wolny i będę chciał służyć pomocą ;)
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

• Sad 3
Darek,

Admin NS jest zachętą dla stałych graczy, by przez okres próbny zakupili grę w wersji Steam (później i tak trzeba ją mieć). Niestety, jesteś nowy i nie znam Cie na tyle byś otrzymał tak admina. Zaopatrz się w CS na Steam i przyglądniemy się Twojej kandydaturze ponownie. Podanie odrzucone.

1. Nick w grze:Ok boomer
2. Serwer:only dd2
3. Steam ID*:niestety ns ale jak będzie ta promocja na csa na steamie to wtedy kupię na steamie 
4. Wiek:17
5. Doświadczenie w adminowaniu**:mam doświadczenie wiem bindy jak banować itp
6. O sobie:mam 17 lat w csa 1.6 gram od dziecka po tym jak mnie brat nauczył grać. Jestem teraz w technikum w 1klasie na profilu grafika i poligrafia cyfrowa. Kiedyś chce robić grafikę do gier 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE   tak

//gram na serwerze po kilka godzin sporo osób mnie zna w tym admini np. gasze pety, byastil albo ona jest piękna (oraz kilka innych) i myślę że mogą mnie polecić. Obecnie w top15 na serwerze jestem 3

Edited by Ok boomer

Blackhill,

Podanie odrzucone. Brak wymagania. Jak zakupisz cs-a to złóż podanie za jakiś czas.

1. Nick w grze:Ok boomer
2. Serwer:only dd2
3. Steam ID*:Mam już cs na steam STEAM_0:1:51783633
4. Wiek:17
5. Doświadczenie w adminowaniu**:amxx na serwie 9.5 a pluginy itp 5
6. O sobie:mam 17 lat w csa 1.6 gram od dziecka po tym jak mnie brat nauczył grać. Jestem teraz w technikum w 1klasie na profilu grafika i poligrafia cyfrowa. Kiedyś chce robić grafikę do gier 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE   tak

• Like 2
Darek,

To konto steam posiada bana VAC co u admina nie jest mile widziane bo źle świadczy o Sieci. Z tego powodu muszę odrzucić podanie, ale na przyszłość popracuj również nad czasem gry - masz obecnie przegrane 9 minut w ciągu ostatnich 20 dni.

1. Nick w grze: Joneq
2. Serwer: BF2 + DM
3. Steam ID*: STEAM_0:0:60111539
4. Wiek: 26
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Inna serwerownia Posiadanie admina 1.5 roku az upadła
6. O sobie:26 lat z 10 alt gry w cs 1.6 z przerwami z powodu pracy jak i spraw rodzinnych
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak

Chce admina na próbę nie miałem juz z 3 lata  od pewnego czasu grywam sobie na BF2 +Dm admina nie widac a duzo os z wh jak i obrażaniem innnych graczy. Myśle ze przez te 2 /3 tyg ogarne temat i dostane admina na dłużej Pozdrawiam.

Petrus,

Podanie akceptuję, jednak mam kilka uwag. 1. Rozumiem, że masz problem z podszywającym wulgarnym graczem. Jaki problem zarezerwować nick i się pozbyć kłopotu? W takim wypadku nie wiem jak rozpatrywać Twój czas gry, gdyż gracie 50/50. 2. Rozumiem irytacje w/w sytuacją, jednak żadne wulgaryzmy oraz wyzwiska nie będą tolerowane podczas posiadania flag admina. Podeślij nick+hasło na PW.

Petrus,

To samo dotyczy straszenia gracza ewentualnym przyszłymi przywilejami. Wszystkie rozmowy są sprawdzane, nie będzie takie zachowanie tolerowane! Miłej gry :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.